🚨 اخبار ارز دیجیتال

Sandbox با Ledger Enterprise شریک می شود تا از کسب و کار متاورس شما محافظت کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به عنوان بخشی از این مشارکت، تمام NFT ها در کیف پول های مجموعه در The Sandbox به کیف پول Ledger Enterprise منتقل می شوند.

Sandbox، یک پلتفرم متاورس غیرمتمرکز، با ارائه دهنده راه حل های امنیتی Ledger Enterprise برای توسعه ادغام های امنیتی برای شرکا شریک شده است. دومی مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) را به کیف پول‌های لجر منتقل می‌کند.

Sandbox این همکاری را در وبلاگ رسمی خود در ۲۳ آوریل اعلام کرد. این همکاری شامل چندین طرح است. جعبه‌های ایمنی به‌عنوان dApps در Ledger Enterprise ظاهر می‌شوند و ویجت‌های خاصی نیز در برنامه دسکتاپ Ledger Live ادغام شده‌اند. تمام NFT ها در کیف پول مجموعه Sandbox به کیف پول Ledger Enterprise منتقل می شوند.

به طور جداگانه، همانطور که در نسخه برجسته می شود، The Sandbox Ledger Enterprise را به اکوسیستم مالک LAND و Ledger Metaverse را برای مشتریان خود تبلیغ می کند. این ابتکار همکاری اخیر بین Sandbox و Ledger را برای ترویج آموزش رمزنگاری در metaverse گسترش می‌دهد.

در سال ۲۰۲۲، این شرکت ها برای اولین بار تلاش خود را برای همکاری، تسهیل آموزش امنیت رمزنگاری از طریق یک بازی به نام School of Blocks در metaverse sandbox امتحان کردند. من “هیجان زده” بودم که

مربوط: هوش مصنوعی Metaverse را ایمن تر و فراگیرتر می کند: یکی از بنیانگذاران Sandbox

در پایان ماه مه، لجر ۱۰۹ میلیون دلار (۱۰۰ میلیون یورو) در تمدید دور سرمایه گذاری سری C خود، به ارزش ۱.۴ میلیارد دلار (۱.۳ میلیارد یورو) جمع آوری کرد. سرمایه ارائه شده توسط سرمایه گذارانی مانند VaynerFund، Cité Gestion SPV، True Global Ventures و Digital Finance Group برای گسترش شبکه توزیع شرکت، افزایش تولید و توسعه محصولات جدید استفاده خواهد شد.

سندباکس نیز فعالانه در حال کار برای گسترش شبکه مشارکت خود است. در فوریه ۲۰۲۳، این شرکت یادداشت تفاهمی با دولت سعودی امضا کرد و متعهد شد که در توسعه متاورس از یکدیگر “تحقیق، مشاوره و حمایت کنند”.

سندباکس قبلاً با نام‌های بزرگی در داخل و خارج از فضای Web3 از جمله Snoop Dogg، Gucci، Tim، Atari، HSBC و Warner Music Group همکاری کرده است.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا