اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران سندباکس توضیح می دهد که متاورس چگونه برای برندها تکامل یافته است: Web Summit 2022

به گفته بنیانگذاران The Sandbox، آینده متاورس در مرحله تکاملی است و هم برندها و هم کاربران کاتالیزورهای کلیدی رشد هستند.

ساخت متاورس یک فرآیند مداوم است. سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران Sandbox metaverse، حتی به آینده متاورس در حال تکامل اشاره کرد.

بورگت در گفتگو با گرت جنکینسون از Cointelegraph در کنفرانس فناوری Web Summit در پرتغال در ۳ نوامبر گفت آنچه اکنون در Sandbox می بینیم “تکامل طبیعی چیزها” پس از تقریبا یک دهه کار است. من گفتم بله. تکامل متاورس، به ویژه نحوه تعامل برندها با کاربران خود، به سرعت در حال افزایش است.

این توسعه سریع باعث شده است که سرمایه گذاران میلیاردها دلار را به پروژه Metaverse سرازیر کنند.

Borget درباره ابزارهای جدیدی که برای سازندگان منتشر شده است، گفت: «ما اکنون شاهد ساخت بیش از ۲۰۰ استودیو در سراسر جهان در هر روز در جعبه شن هستیم.

بسیاری از این استودیوها شامل برندهای نمادین جریان اصلی هستند که در تعامل با کاربران در سطح دیجیتال ارزش قائل هستند. افراد مشهوری مانند گوچی، سریال مردگان متحرک، کیتی پری و اسنوپ داگ در متاورس سرمایه گذاری کرده یا در آن شرکت کرده اند.

بورگت اغلب بسیار ناامید است که مصرف کنندگان نمی توانند با افراد مشهور مورد علاقه خود کنار بیایند.

«این فقط نفوذ و دسترسی افراد مشهور و برندها نیست.

بورگت گفت: جدا از ارزش ظاهر شدن برندهای برتر و افراد مشهور در کلمه دیجیتال، تاکید باید روی کاربر واقعی باشد.

خود بازیکنان آنجا هستند و با شرکت در آن زمین را زنده می کنند.

تکامل پلتفرم دیجیتال بدون درگیر شدن کاربران فعال با ابزارها و تجربیات جدید ممکن نیست. نیازها و شکایات کاربران آینده یک فضای آنلاین خاص را شکل خواهد داد.

بورگت می‌گوید تعامل با این پلتفرم فراتر از لایک، اشتراک‌گذاری و ریتوییت است. بلکه با پیشرفت متاورس و تعامل کاربران در فضای دیجیتال، تعامل در کنار کاربران و برندها در کنار هم ایجاد می شود.

برای من، این یک تعامل واقعی است. بسیاری از برندها به دنبال آن هستند نه فقط برای رسیدن به Gen Z، بلکه برای کمک به آنها برای تعریف آینده خود در دنیای سه بعدی.”

علیرغم شایعات اخیر مبنی بر مشارکت کم در متاورس، سرمایه‌گذاران و حتی دولت‌ها نسبت به ساخت دنیای دیجیتال خوش‌بین هستند. اخیراً یکی از شهرهای ژاپن تصمیم گرفت برای حل مشکل غیبت دانش‌آموزان در این منطقه به مدرسه‌های متاورس روی بیاورد.

در نروژ، یک سازمان دولتی مالیاتی محلی تصمیم گرفته است که اولین شعبه Metaverse خود را برای پاسخگویی به نسل جوان بومی دیجیتالی که با فناوری آشنا هستند افتتاح کند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا