اخبار ارز دیجیتال

سگ واقعی پشت memecoin DOGE به شدت بیمار است

یک مالک مشهور اینترنتی شیبا اینو در شبکه های اجتماعی پست کرد که کابوسو پس از مریض شدن در شب کریسمس در “وضعیت خطرناک” قرار داشت.

به گفته صاحبش، کابوسو، شیبا اینو و میم «دوج» پشت چهره دوج کوین (DOGE)، از نظر سلامتی در «وضعیت خطرناکی» قرار دارد.

آتسوکو ساتو، مربی ژاپنی مهدکودک و صاحب کابوسو، در پستی در اینستاگرام در ۲۶ دسامبر که بعداً در توییتر به اشتراک گذاشته شد، گفت که سگ نجات در وضعیت “خطرناکی” است اما “کاملا خوب است” و از طرفدارانی که “از همه نیرو می گیرند”. در سراسر جهان» (ترجمه).

آقای ساتو با یک کابوسو بیمار تصویر شده است. تصویر: اینستاگرام

این خبر سیل حمایت از طرفداران او را برانگیخت. ۱ کاربر توییتر برای شما آرزوی موفقیت می کند ارایه شده برای پوشش کامل “هزینه های لازم برای اطمینان از دریافت بهترین مراقبت ممکن.”

بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin، در ۲۶ دسامبر به ۲ میلیون دنبال کننده خود توییت کرد:[love] چه زمانی [prayers] شکر و کابوسو.

ساتو فاش نکرد که کابوسو با چه مشکلات سلامتی مواجه است، اما در پست قبلی گفت که کابوسو از شب کریسمس بیمار بوده و از خوردن یا نوشیدن خودداری می کند.

میانگین طول عمر شیبا اینو بین ۱۲ تا ۱۵ سال است و کاووس تولد ۱۷ سالگی خود را در اوایل سال ۲۰۲۲ جشن گرفت.

عکسی از کابوسو که در سال ۲۰۱۰ در وبلاگ ساتو منتشر شد، الهام‌بخش فرمت میم ویروسی “doge” بود.

طرح اصلی که جرقه میم “دوج” را برانگیخت.تصویر: آقای ساتو وبلاگ.

در نهایت، محبوبیت میم ها جرقه ای برای ایجاد Dogecoin در سال ۲۰۱۳، اولین “مم سکه” توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر شد.

کاووس یک چهره محبوب در دنیای رمزنگاری است و ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، حتی از کاووس و ساتو در آپارتمانش در توکیو در سال ۲۰۱۸ بازدید کرد.

بوترین و سایر اعضای تیم اتریوم با کابوس عکس گرفته شده اند.تصویر: آقای ساتو وبلاگ.

Dogecoin همچنان محبوب است

با وجود اینکه Dogecoin به عنوان یک شوخی ساخته شده و اکنون در دهمین سال خود قرار دارد، در دنیای رمزارز بسیار محبوب است.

بر اساس داده‌های CoinGecko، DOGE هشتمین سکه بزرگ با ارزش بازار تقریباً ۱۰.۴ میلیارد دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۳۲ میلیون دلار حجم معاملات داشته است.

مربوط: ترکیه به ارزهای دیجیتال وسواس دارد – به خصوص Dogecoin: مطالعه

Dogecoin با میانگین ۵.۸۵ میلیون جستجوی ماهانه در سراسر جهان در سال ۲۰۲۲، دومین ارز دیجیتال پر جستجو در گوگل پس از بیت کوین (BTC) بود.

با خرید توییتر توسط ایلان ماسک، بسیاری از کاربران Dogecoin امیدوار بودند که ایلان ماسک DOGE را در پلتفرم رسانه اجتماعی خود ادغام کند و این اخبار قیمت را افزایش دهد.

ماسک، یکی از حامیان قدیمی Dogecoin، در یک مقطع زمانی از کاربران توییتر ۰.۱ DOGE درخواست کرد تا در این پلتفرم پست کنند تا جلوی پست‌های جعلی را بگیرند، قبل از اینکه اعتراف کنند که غیرقابل اجرا هستند.

Dogecoin انواع ارزهای رمزنگاری شده مشابه با مضمون سگ را ایجاد کرد، از جمله Shiba Inu (SHIB)، Dogelon Mars (ELON) و Floki (FLOKI) که از Shiba Inu ماسک به نام Floki الهام گرفته شده است.



نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا