اخبار ارز دیجیتال

New Frontier: بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون به شکار بیگانگان و بشقاب پرنده ها می رود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آوی لوب، ستاره شناس دانشگاه هاروارد، که هدایت این اکسپدیشن را بر عهده داشت، گفت که این تیم چندین جرم غیرعادی را کشف کرده است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در حال حاضر به دنبال یک بشقاب پرنده یا نوعی شی فضایی است که در نزدیکی سواحل پاپوآ گینه نو در اقیانوس آرام سقوط کرده است.

این جستجو بخشی از پروژه گالیله است که در ماه مارس 1.5 میلیون دلار بودجه از هاسکینسون دریافت کرد.

این پروژه یک اکسپدیشن به رهبری اخترشناس هاروارد، آوی لوب و شاگردش امیر سراج، که یک “شهاب بین ستاره ای” را که در سال 2014 از فضا به زمین برخورد کرد، شناسایی کردند.

شایان ذکر است، منشا بین ستاره‌ای این جرم توسط وزارت دفاع ایالات متحده تأیید شده است، و به نظر می‌رسد که تیم گالیله ممکن است برخی از بقایای آن را پیدا کرده باشد.

هاسکینسون در توییتی در 16 ژوئن تأیید کرد که اکنون در تیم اعزامی است و گفت که تا کنون سیم‌ها و زباله‌های عجیبی پیدا کرده است که معتقد است از سقوط هواپیما به وجود آمده‌اند.

او گفت: “ما زمین های زیادی برای پوشش داریم، اما هنوز از سورتمه قفل عبور نکرده ایم.”

لوب آن روز در یک پست وبلاگی نوشت: “خوشبختانه، در حال حاضر یک ناهنجاری وجود دارد.”

اما در این مرحله، همانطور که لوب امیدوار است، برای تأیید اینکه آیا این زباله‌ها متعلق به برخی از «اجرای بین ستاره‌ای همسایه در جهان ما» هستند، خیلی زود به نظر می‌رسد.

مربوط: پرومتیوم “چه کسی جهنم است؟” آنها به کنگره در مورد انطباق با SEC چه گفتند؟

او در یک پست وبلاگی در 15 ژوئن گفت: «مهمتر از همه، ما می خواهیم بدانیم که آیا این تمدن از نظر فنی توسط تمدن دیگری ساخته شده است یا خیر.

این اولین باری نیست که آقای هاسکینسون در پروژه های عجیب و غریب سرمایه گذاری می کند.

در مارس 2022، بنیانگذاران کاردانو در یک دور سرمایه گذاری 75 میلیون دلاری برای استارتاپ علوم زیستی Colossal مستقر در تگزاس شرکت کردند که هدف آن احیای ماموت های پشمالو و سایر گونه های منقرض شده است.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا