اخبار ارز دیجیتال

هلند در صدر نظرسنجی جدید به عنوان آماده ترین کشور برای متاورژن قرار دارد

یک مطالعه جدید توسط Uswitch نشان می دهد که کدام کشورها آماده پذیرش Metaverse با معیارهای فنی بیشتری مانند سرعت پهنای باند ثابت و قیمت هستند.

تجارب متاورس و واقعیت دیجیتال به سوی مصرف کنندگان هجوم می آورند، چه آماده باشند و چه نباشند. با این حال، مکان‌های خاصی در جهان وجود دارد که آماده پذیرش آینده دیجیتال از منظر فناوری هستند.

یک مطالعه جدید توسط محقق خدمات اینترنت و تلفن، Uwitch، سرعت ثابت پهنای باند، قیمت بسته‌های پهنای باند، تعداد استارت‌آپ‌های مالی بلاک چین و قیمت‌های صادرات فناوری پیشرفته را ترکیب می‌کند تا مشخص کند کدام کشورها ظرفیت پذیرش را دارند. متاورس

هلند در صدر فهرست قرار دارد و بهترین شرایط را برای پذیرش چنین فناوری دارد. بر اساس این مطالعه، هلند با ۱۰۶.۵۱ مگابیت بر ثانیه، یکی از بالاترین میانگین سرعت پهنای باند ثابت را در جهان دارد. این کشور همچنین در سال گذشته حدود ۶۰۰۰ دلار سرانه صادرات فناوری پیشرفته داشته است.

بر اساس نظرسنجی دیگری، هلند نیز از نظر علاقه به متاورس از دیدگاه مصرف کننده، رتبه اول را کسب کرده است.

پس از هلند سوئیس، لیتوانی، مالت و فرانسه قرار دارند. همه کشورهایی که در پنج فضای برتر قرار دارند به عنوان علاقه مند به فضای در حال ظهور Web3 شناخته شده اند. مالتا به طور خاص برای سال‌ها یک هاب رمزنگاری و بلاک چین بوده است.

دو بازیگر اصلی در فضای توسعه متاورس، بریتانیا و ایالات متحده، به ترتیب در رتبه های هفتم و دوازدهم قرار گرفتند.

مربوط: وضعیت ارزهای دیجیتال اروپای شمالی: اسکاندیناوی متخاصم و کشورهای پر جنب و جوش بالتیک

علیرغم اختلالات اخیر در فضای وب ۳، تحولات پیرامون متاورژن همچنان رو به جلو است.

Animoca Brands اخیراً اعلام کرد که اکثریت سهام یک پلتفرم جدید بازی متاورس موسیقی را به دست خواهد آورد. این مدت کوتاهی پس از اعلام این شرکت برای صندوق توسعه ۱ میلیارد دلاری Metaverse صورت گرفت.

شرکت مادر فیس‌بوک، متا، پس از اینکه مارک زاکربرگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، گفت نباید از انتقادات و زیان‌های مالی بزرگ برای توقف برنامه‌های ساخت پلتفرم متاورس استفاده کرد، دوباره در کانون توجه متاورس قرار گرفت. من اینجا هستم.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا