اخبار ارز دیجیتال

مهم‌ترین نکات خرید و فروش تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی !

تتر یکی از استیبل کوین‌هاست که خرید و فروش آن متأثر از نوسانات بازارهای ارز دیجیتال است. بنابراین بهتر است خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی را به خوبی یاد بگیرید. پس از آن برای سرمایه گذاری اقدام کنید. در ادامه این مطلب شما را با نکات مربوط به خرید و فروش ارز دیجیتال تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی آشنا خواهیم کرد.

ارز دیجیتال تتر، یک استیبل کوین با پشتوانه دلار!

ارز دیجیتال تتر یکی از جدیدترین رمز ارزهاست که به عنوان استیبل کوین شناخته می‌شود. به این معنی که ارزش آن به قیمت طلا، دلار و دیگر اقلام گران قیمت بستگی دارد. همین موضوع خرید ارز دیجیتال تتر یا حتی فروش آن را در بازار ارز به قیمت مواردی که گفتیم وابسته می‌کند. شرکت تتر لیمیتد که مسئولیت ارائه آن به سرمایه گذاران و مدیریت شرایط آن را بر عهده دارد، به کاربردهای این ارز دیجیتال توجه می‌کند.

کاربردهای ارز دیجیتال تتر

پیش از اینکه به آموزش خرید و فروش تتر در صرافی‌ های ارز دیحیتال ایرانی بپردازیم، بهتر است به کاربردهای آن نگاهی بیندازیم. اولین و مهم ترین کاربرد تتر، انتقال آسان و با کمترین کارمزد به سراسر جهان است. به این ترتیب شما بدون اینکه متحمل شرایطی مانند تحریم‌های علیه ایران باشید، می‌توانید از صرافی‌های ایرانی فروش تتر را انجام دهید تا مبلغ مورد نظر را به سایت یا فرد خاصی بفرستید.

در توضیح تکمیلی آن می‌توان گفت که استفاده از تتر به جای ارزی مانند دلار برای انتقال وجه، کار مبادلات وجه را آسان می‌کند. ایجاد پس انداز کاربرد دیگر خرید تتر به حساب می‌آید. شما با انتخاب یک ارز دیجیتال که خرید و فروش آن را مقرون به صرفه می‌کند، می‌توانید به جای پس انداز کردن طلا، دلار یا هر ارز دیگر، ارز دیجیتال تتر را در بستری امن پس انداز کنید. به این نحو امکان خرید و فروش تتر هم به سهولت برای شما وجود دارد.

خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال در ایران

برای خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال در ایران ، یکی از مهم ترین نکات این است که باید بهترین و مطمئن ترین صرافی‌ها را بشناسید. برای اینکه از خدمات بهترین صرافی‌ها بهره‌مند شوید، باید یک سری مراحل را انجام دهید. در مرحله‌ی اول بعد از اینکه صرافی مورد نظر را انتخاب کردید، باید در آن عضو شوید. عضویت در صرافی ایرانی با افزودن اطلاعات هویتی و تهیه کیف پول مشخصی همراه است. پس از آن نوبت به انتخاب صفحه ای از وبسایت صرافی است که بتوانید نوسانات قیمت تتر را به صورت لحظه ‌ای پیگیری کنید. در صفحه خرید تتر نیز معامله تتر را به سهولت انجام دهید. باید دقت داشته باشید که اگر کیف پول خود را شارژ کنید، می‌توانید با پرداخت ریالی، ارز دیجیتال تتر را خریداری کنید. البته فراموش نکنید که صرافی‌ها قیمت تتر به تومان را تعیین می‌کنند و شما اجازه پیشنهاد قیمت برای سرمایه گذاری و معامله تتر ندارید.

خرید و فروش تتر

اهمیت احراز هویت در صرافی‌های ایرانی

با توجه به اینکه مشکلات مختلفی مانند کلاهبرداری یا اختلال مسائل امنیتی در بازارهای ارز دیجیتالی وجود دارند که ایرانیان نیز در آن حاضر شده اند، صرافی‌های معتبر ایرانی احراز هویت را در زمان ثبت نام سرمایه گذاران مهم می‌دانند. بنابراین شما بعد از ساخت پروفایل در صرافی معتبر، باید هویت خود را با تطبیق دادن تصویر و اطلاعات شناسایی تأیید کنید. سپس امکان سرمایه گذاری روی تتر برای شما وجود دارد.

خرید تتر به ریال

اگر برای خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال در ایران اقدام می‌کنید، باید بدانید که می‌توانید وجه ریالی خود را در کیف پول متصل به صرافی پس انداز کنید. پس از بررسی نمودار قیمت تتر و نوسانات آن طبق قیمت لحظه ای، خرید ارز دیجیتالی تتر را انجام دهید.

خرید تتر با موجودی کریپتو

شما علاوه بر ریال می‌توانید از انواع کریپتو یا همان ارزهایی استفاده کنید که از فن رمزنگاری در آماده کردن آنها بهره‌مند شده اند. در این صورت با مبادله کریپتوهایی که در کیف پول خود در صرافی ایرانی دارید، به سرمایه گذاری روی تتر اقدام کنید.

خرید تتر با موجودی کریپتو

در این شرایط روش‌ اسپات را استفاده کنید. دو روش دیگر به اسم‌های مارجین و معاملات فیوچرز برای تبدیل کریپتو به ارز دیجیتال تتر به کار می‌آیند. اما باید بدانید که این دو روش برای خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی قابل استفاده نیستند.

نکته ای مهم در خرید و فروش تتر!

به نوسان و قیمت امروز تتر توجه داشته باشید. با توجه به اینکه قیمت تتر به ارزش طلا و ارز وابسته است، بررسی قیمت لحظه ای تتر نیز اهمیت زیادی دارد. انتخاب صرافی معتبر امکان خرید و فروش تتر را به آسانی و با امنیت بالا فراهم می‌کند.

احتیاط در خرید تتر از طریق شبکه‌های اجتماعی

اگر حتی خرید و فروش تتر در صرافی های ارز دیجیتال را در برنامه سرمایه گذاری خود قرار دهید، باز هم راه دیگری برای شما وجود دارد که به این امر اقدام کنید. آن هم استفاده از شبکه‌های اجتماعی و معامله کردن با توجه به قیمت تتر به تومان یا ریال خرید تتر است. اما این راه امنیت پایینی دارد. در واقع فروشنده می‌تواند بعد از اینکه وجه را به ریال دریافت کرد، ارتباطش را با خریدار قطع کند. در این شرایط خریدار قربانی دزدی اینترنتی شده است.

جمع‌بندی

خرید و فروش تتر از صرافی های ارز دیجیتال در ایران با روش‌های مختلفی امکان پذیر است. شما با پس انداز کریپتو یا وجه ریال در کیف پول صرافی ارز دیجیتال خود می‌توانید ارز تتر خریداری کنید. روش اسپات برای سرمایه گذاری و معامله ارز تتر در صرافی‌های ایران امکان ‌پذیر است. اما روش مارجین و فیوچرز برای معامله در صرافی‌های غیر ایرانی استفاده می‌شوند. هنگام مبادله ارز دیجیتال و خرید تتر از طریق شبکه‌های اجتماعی باید احتیاط کنید. زیرا بسیاری از افرادی که برای کلاهبرداری اقدام می‌کنند، از بستر شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. مهم ترین علت پر خطر بودن بستر غیر صرافی، مجهول بودن هویت افراد حاضر در معامله و ناامن بودن بستر سرمایه گذاری است. این در حالی است که صرافی‌های معتبر ایرانی برای اینکه فضای امن و مطمئنی را فراهم کنند، باید احراز هویت کاربران را تأیید کرده و سپس اجازه سرمایه گذاری را در صرافی به آنها بدهند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا