اخبار ارز دیجیتال

خدمات مراقبت از سلامت روان نسل بعدی پیشگام Metaverse


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نوآ رابینسون، مدیر عامل Innerworld و جول، خواننده و ترانه سرای نامزد جایزه گرمی، با کوین تلگراف صحبت کردند تا توضیح دهند که چگونه سیستم های پشتیبانی سلامت روان می توانند در واقعیت مجازی پیشرفت کنند.

صنعت مراقبت های بهداشتی، مانند بسیاری دیگر، پیاده سازی فناوری های Web3 را برای خدمت رسانی بهتر به نیازمندان آغاز کرده است. خدمات بهداشتی در حال حاضر نیز به ویژه برای کسانی که به دنبال مراقبت از سلامت روان هستند، در متاورز ظاهر می شوند.

کوین تلگراف با دو مدیر اجرایی از Innerworld، برنامه گروه حمایت از سلامت روان همتا به همتا Metaverse، در مورد اینکه چگونه Metaverse می تواند نسل بعدی خدمات مراقبت از سلامت روان را متحول کند، صحبت کرد.

اتصال ذاتاً ویژگی داخلی محیط های مجازی است، همانطور که توانایی اتصال با ناشناس بودن بیشتر با استفاده از آواتارها و نام های کاربری وجود دارد. مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم نوح رابینسون در فضای مراقبت از سلامت روان گفت:

گروه حمایت از سلامت روان در دنیای درون.منبع: دنیای درون

او ادامه داد که برخلاف جلسات درمانی سنتی که اغلب دسترسی محدودی دارند، جلسات مبتنی بر متاورس به صورت 24 ساعته در دسترس است «کل جامعه ای پر از افراد همدل و دلسوز.» من گفتم دسترسی دارم.

دموکراتیک کردن دسترسی به این معناست که اطمینان حاصل شود که مردم به کمک سلامت روان در صورت نیاز و زمانی که به آن نیاز دارند دسترسی دارند.

به گفته مدیر عامل Innerworld، این پلتفرم سه سال تحقیق بالینی را پشت سر گذاشت و قبل از راه اندازی بیش از 20000 ساعت را در نسخه بتا سپری کرد.

گروه حمایت از سلامت روان در دنیای درون.منبع: دنیای درون

مدیر ارشد استراتژی Innerworld که به خاطر حرفه خود به عنوان یک خواننده و ترانه سرای نامزد جایزه گرمی شناخته می شود، گفت که سفر سلامت روان او در نوجوانی شروع شد و امروز برای بچه هایی مانند او چگونه است.

او به Cointelegraph گفت که وقتی شروع به بررسی واقعیت مجازی کرد، به سرعت متوجه شد که می‌تواند به عنوان ابزاری برای ارائه پشتیبانی همتا به همتا، با استفاده از روش‌هایی مانند رفتار درمانی شناختی و ابزارهای رفتاری دیالکتیکی استفاده شود.

“امکانات عالی بود. ما واقعاً یک سیستم مقیاس پذیر داشتیم که می توانست مداخله ای در مقیاس کامل در سلامت روان ارائه دهد.”

سایر ابزارهای Web3 مانند هوش مصنوعی، ربات‌ها و بلاک چین قبلاً بلوک‌های سازنده نسل بعدی مراقبت‌های بهداشتی هستند. اتصال Metaverse و وعده های همتا به همتا در حال حاضر حمایت بیشتری را برای افراد نیازمند فراهم می کند.

مطالب مرتبط: اخلاق متاورس: حریم خصوصی، مالکیت و کنترل

Jewell گفت که این به پلتفرم‌هایی مانند Innerworld اجازه می‌دهد تا ابزارهای مقیاس‌بندی اثباتی را که معمولاً فقط در مطب‌های پزشکان در دسترس هستند و همچنین متخصصان و فعالیت‌های بهداشت روان را مقیاس‌بندی کنند.

ما بر این باوریم که این بزرگترین اختلال در بخش سلامت روان از جهت مثبت خواهد بود.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Innerworld در مورد مشارکت کاربران در گروه‌های حمایتی مبتنی بر متاورس، کاربران کاهش قابل‌توجهی در علائم افسردگی و اضطراب را تجربه کردند.

در دانشگاه، کارشناسان می گویند حمایت از سلامت روان صنعت پیشرو برای تمرکززدایی است.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا