اخبار ارز دیجیتال

متاورس در حال گرفتن یک گلخانه و یک باغ پر از گل های NFT است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پروژه Heterosis به کاربران امکان می دهد NFT های گل دیجیتال پویا را جمع آوری کنند که قابل انتشار هستند. همه اینها در نسخه متاورس گالری ملی لندن نگهداری می شوند.

دنیای وب 3 راه های جدیدی برای بیان خلاقانه و فردیت و همچنین فرصتی برای بازسازی هویت دیجیتال خود در اختیار کاربران قرار داده است. این امر با پویایی و شخصی سازی توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بیشتر مشخص می شود.

در 8 فوریه، پروژه جدیدی به نام Heterosis توسط Snark.art و OG.Art مجموعه‌ای از گل‌های پویا NFT را راه‌اندازی کرد که می‌توانند توسط مالک تکثیر و سفارشی شوند.

پس از نعناع اولیه گل‌های NFT، کاربران می‌توانند کاتالوگ بزرگ‌تری از گل‌های موجود را بررسی کنند و شروع به پرورش گل‌ها برای ایجاد گونه‌های هیبریدی کنند. بر اساس اعلام پروژه، هنگامی که یک ویژگی گل جدید کشف می شود، “همانطور که تنوع در طبیعت کار می کند” به کل جمعیت گسترش می یابد.

گل هتروزیسمنبع: Heterosis

کلکسیونرهای گلی که می خواهند گل های NFT را تلاقی کنند باید هزینه اندکی را به صاحب گلی که می خواهند پرورش دهند بپردازند و دو بازار مجازی گل ایجاد کنند. یکی برای فروش گل های دیجیتال کمیاب و دیگری برای فروش ویژگی های DNA.

این مجموعه توسط هنرمندان Matt Collishaw و Danil Krivoruchko ساخته شده است. کولیشاو گفت که می‌خواهد نوعی هنری خلق کند که در زمینه غیر متاورس موجود نیست.

این مکانیسم‌ها جزء لاینفک پروژه هتروسیس هستند و برای ما ارزش ویژه‌ای دارند، زیرا فقط در یک فضای غیرمتمرکز امکان‌پذیر هستند.

کریوروچکو گفت که خلق آثار هنری برای پروژه NFT، که می تواند در ویژگی های مختلف تکامل یابد، “پیچیده ترین مجموعه هنر دیجیتال” است که او روی آن کار کرده است.

مربوط: نحوه ایجاد NFT: راهنمای ایجاد توکن های غیر قابل تعویض

بعلاوه، بخش گل باغ NFT در “گلخانه Metaverse” ایجاد شده توسط توسعه دهنده Metaverse EL-GABAL قرار خواهد گرفت. این گلخانه برگرفته از نسخه دیستوپیایی گالری ملی لندن است.

گلخانه متاورس هتروزیس.منبع: Heterosis

گلخانه را می توان از طریق مرورگر رایانه، تلفن همراه یا مجموعه واقعیت مجازی از طریق رندر صوتی بصری در زمان واقعی که در فضای ابری انجام می شود، دسترسی داشت.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا