اخبار ارز دیجیتال

کم کارمزدترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال

امروزه بسیاری از افراد وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند و در آن مشغول به فعالیت هستند. معاملات ارزهای دیجیتال بر روی بستر صرافی‌ها صورت می‌گیرد. در حال حاضر تعداد زیادی از صرافی‌ها در سراسر جهان فعال هستند. در این بین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال هم مشغول خدمت‌رسانی در این بخش می‌باشند. هر صرافی کارمزد مشخصی را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است با بررسی آن می‌توانید بهترین صرافی را بیابید.

چرا کارمزد صرافی های ارز دیجیتال مهم است؟

کسانی که در بازار کریپتوکارنسی مشغول به کار هستند به خوبی از اهمیت کارمزد صرافی اطلاع دارند. این موضوع برای تریدرها بسیار مهم است زیرا تعداد معامله زیادی انجام می‌دهند. کارمزد در حقیقت هزینه‌ای است که تریدرها و سرمایه‌گذاران برای هر معامله پرداخت می‌کنند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان کارمزد در هر صرافی متفاوت است. از همین رو برای انتخاب یک صرافی مناسب باید کارمزد آن را بررسی کنید.

امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال از نظر کارمزد با یکدیگر رقابت می‌کنند. متاسفانه بسیاری از معامله‌گران نگاه جدی به میزان کارمزد نداند. بعنوان مثال کسب سود از نوسانات قیمت بیت کوین به تومان بدون در نظر گرفتن کارمزد معاملاتی آن در صرافی‌های ایرانی، ممکن است شما را دچار ضرر کند. درست است که کارمزد هر معامله درصد ناچیزی به حساب می‌آید، ولی در دفعات بالا به خوبی تاثیر خود را نشان می‌دهد. بسیاری از تریدرها به صورت روزانه در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند که همین امر هزینه‌های آن‌ها را افزایش می‌دهد. در  نتیجه باید صرافی‌هایی را انتخاب کنید که کارمزد پایین‌تری مشخص کرده‌اند.

کم کارمزدترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال

انواع کارمزد صرافی های ارز دیجیتال

کارمزدهای صرافی ارز دیجیتال شامل موارد مختلفی می‌شود که هر کدام از آن‌ها اهمیت خاص خود را دارند. مهم‌ترین کارمزدی که در صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارد مربوط به خرید و فروش ارزها است. زمانی که شما یک دارایی دیجیتال را می‌خرید یا می‌فروشید باید مبلغی را بابت آن پرداخت کنید. بیشتر کارمزدهای دریافتی از طریق صرافی‌ها نیز مربوط به همین بخش است. یکی دیگر از انواع کارمزد صرافی ارز دیجیتال مربوط به کارمزد برداشت از صرافی است. چنانچه شما بخواهید سرمایه خود را از صرافی خارج کنید، باید مبلغی را تحت عنوان کارمزد پرداخت کنید. در حال حاضر هر کدام از صرافی‌ها با توجه به شرایط خاص خود در این زمینه تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

کارمزد توزیع معاملات یکی دیگر از این موارد است که البته سازوکار شفافی ندارد. در این حالت صرافی سفارش‌های خرید و فروش را با یکدیگر اتصال داده و از اختلاف اندک بین آن‌ها کسب سود می‌کند. زمانی که شما وارد سایت یک صرافی می‌شوید، تمامی اطلاعات مهم از قبیل میزان کارمزدها نوشته شده است. در نتیجه اگر گزینه‌های مختلف را با یکدیگر بررسی کنید مسلما به بهترین تصمیم ممکن دست پیدا می‌کنید. فراموش نکنید که پرداخت کارمزد می‌تواند به صورت ارز دیجیتال یا ارز فیات باشد. از همین رو باید شرایط صرافی انتخابی خود را به صورت کامل بسنجید.

کم کارمزدترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال کدام است؟

به طور طبیعی تمامی فعالان بازار ارزهای دیجیتال به دنبال کاهش هزینه کارمزد هستند. به همین علت یافتن صرافی‌های با کارمزد پایین اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در چند سال اخیر صرافی‌های بین‌المللی همچون بایننس محدودیت‌های فراوانی را برای کاربران ایرانی ایجاد کردند. وجود تحریم‌های جهانی سبب شده است که بسیاری از صرافی‌های جهانی به ایرانیان سرویس ندهند. از طرفی پرداخت کارمزد دلاری نیز برای ایرانیان به صرفه نخواهد بود. در چنین شرایطی بسیاری از افراد تصمیم گرفتند که از صرافی‌های ایرانی استفاده کنند.

یکی از مزایای صرافی ایرانی این است که امکان واریز و برداشت ریال در آن‌ها وجود دارد.  از همین رو شما می‌توانید با بررسی گزینه‌های ایرانی مختلف بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید. در حال حاضر بسیاری از صرافی‌های ایرانی تلاش می‌کنند تا بستر عالی را برای معاملات ایرانیان فراهم سازند. یکی از مواردی که می‌تواند اعتبار یک صرافی را اثبات کند، شفاف بودن میزان کارمزدها در آن خواهد بود. برخی از این موارد کارمزد کمتری نسبت به سایر صرافی‌ها می‌گیرند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

صرافی ایرانیکارت

یکی از کم‌کارمزدترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی که محبوبیت بالایی دارد ایرانیکارت است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات مالی مختلف بیش از ۱۰ سال سابقه کار دارد. به همین علت به عنوان یک صرافی قابل اعتماد در بین مردم شناخته می‌شود. خوشبختانه این صرافی توجه ویژه‌ای به موضوع کارمزدها داشته است. از آنجایی که بسیاری از فعالان کریپتو از میزان کارمزد بالا برخی صرافی‌ها شکایت دارند، ایرانیکارت این موارد را به بهترین شکل ممکن جبران کرده است. در نتیجه این انتخاب می‌تواند امکان معاملات سریع و با کارمزد معاملاتی صفر را برای شما فراهم کند. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت به شما این فرصت را می‌دهد تا در بازار جذاب کریپتو کارنسی حضور موفقی داشته باشید.

کم کارمزدترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال

صرافی نوبیتکس

یکی دیگر از صرافی‌های شناخته شده بازار که تعداد کاربران زیادی دارد نوبیتکس است. این صرافی با توجه به سابقه فعالیت مثبت خود توانسته بستر مناسبی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به وجود بیاورد. از همین رو شاهد آن هستیم که بسیاری از کاربران استفاده از این بستر را ترجیح می‌دهند. کارمزد معاملات در این صرافی برابر با ۰.۳۵ درصد است. به همین علت می‌توان این مورد را در لیست کم‌کارمزدترین صرافی‌های ارز دیجیتال قرار داد. آنچه که در این بین بیش از هر چیزی اهمیت دارد، امنیت صرافی نوبیتکس است. خوشبختانه کارمزد منصفانه این صرافی می‌تواند برای تریدرها مناسب باشد. اگر شما هم به طور پیوسته به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌پردازید، حتما باید توجه زیادی به کارمزد معاملات داشته باشید.

صرافی آبان تتر

بررسی صرافی‌های ایرانی نشان می‌دهد که بسیاری از آن‌ها شرایط مناسبی برای کارمزدها در نظر گرفته‌اند. در این میان می‌توان به صرافی آبان تتر اشاره کرد. میزان کارمزد معامله در آبان تتر برابر با ۰.۲ درصد خواهد بود. در نتیجه می‌توان گفت این صرافی از لحاظ کارمزد مبلغ مناسبی را از افراد دریافت می‌کند. بزرگترین نقطه ضعف این صرافی نداشتن اپلیکیشن برای موبایل است. شما باید از این صرافی به صورت تحت وب استفاده کنید. در حال حاضر این صرافی حدود ۲۷۰ رمزارز را لیست کرده است. به همین جهت شما می‌توانید خرید ارز دیجیتال خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

صرافی اوکی اکسچنج

وقتی که درباره یافتن صرافی با کارمزد پایین صحبت می‌کنیم، باید نگاه ویژه‌ای به صرافی اوکی اکسچنج داشته باشیم. در حال حاضر این صرافی کارمزد ۰.۲ درصد را برای کاربران در نظر گرفته شده است. به همین علت در میان صرافی‌های ایرانی جایگاه خوبی دارد. این صرافی اپلیکیشن اندروید خود را عرضه کرده است که شما می‌توانید به‌طور ویژه از آن بهره ببرید. با این حال این صرافی فقط از ۱۹ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند که ضعف بسیار بزرگی برای آن محسوب می‌شود. با توجه به شرایطی که در این صرافی وجود دارد، هر کس با توجه به شرایط خود برای انتخاب آن تصمیم می‌گیرد.

صرافی بیت پین

بیت پین یکی دیگر از صرافی‌های شناخته شده ایرانی در زمینه ارزهای دیجیتال است. بنابراین دست شما برای خرید انواع رمز ارز در این صرافی باز است. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال در لیست این صرافی گنجانده شده است. در نتیجه شما می‌توانید برای معامله هر کدام از آن‌ها اقدام کنید. ناگفته نماند که اپلیکیشن بیت پین هم برای اندروید و IOS ارائه شده است. میزان کارمزد این صرافی در معاملات حدود ۰.۳ درصد خواهد بود. به همین جهت می‌توان آن را جزو صرافی‌های با کارمزد پایین قرار داد. در هر حال این شما هستید که باید با بررسی دقیق رمزارزها بهترین گزینه‌ها را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

خرید انواع ارزهای دیجیتال در ایرانیکارت

امروز خرید ارزهای دیجیتال با کارمزد پایین به یک دغدغه مهم برای علاقه‌مندان کریپتو تبدیل شده است. همچنین بسیاری از افراد دوست دارند از قیمت بیت کوین به تومان به صورت لحظه‌ای اطلاع پیدا کنند. وجود تحریم‌ها سبب شده است که دسترسی ایرانیان به صرافی‌های خارجی با دشواری روبرو شود. به همین علت صرافی ایرانیکارت با مناسب‌ترین کارمزد خدمات خود را ارائه می‌دهد. در نتیجه تمامی کسانی که به دنبال خرید آسان و امن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند، می‌توانند از این بستر استفاده کنند. خوشبختانه تمامی قیمت‌ها به صورت آنی درج می‌شوند تا بتوانید بهترین معاملات را انجام دهید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا