🚨 اخبار ارز دیجیتال

دولت‌ها باید از هوش مصنوعی بترسند، نه رمزنگاری: مدیرعامل Galaxy Digital


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال معتقد است که قانون‌گذاران در تنظیم ارزهای دیجیتال و هوش مصنوعی «کاملاً وارونه» هستند.

مایک نووگراتز، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال گلکسی دیجیتال، به سرمایه گذاران گفت که از میزان توجه نظارتی که به ارزهای دیجیتال و نه هوش مصنوعی (AI) داده شده است، شوکه شده است.

مدیر عامل شرکت در طول کنفرانس سه ماهه چهارم شرکت در ۲۸ مارس گفت که دولت ایالات متحده با انتخاب تمرکز بر مقررات ارزهای دیجیتال و نگاه نکردن به هوش مصنوعی “کاملاً وارونه شده است”. من توضیح دادم که

وقتی به هوش مصنوعی فکر می‌کنم، شوکه می‌شوم که آن‌ها درباره تنظیم ارزهای دیجیتال زیاد صحبت می‌کنند و چیزی در مورد تنظیم هوش مصنوعی افزایش نمی‌یابد.»

به نظر می رسد این نگرانی ناشی از نگرانی نووگراتز است که هوش مصنوعی می تواند یک بحران هویت «عمیق جعلی» ایجاد کند.

از بسیاری جهات، یکی از بهترین موارد استفاده از ارزهای دیجیتال، شناسه روی هوش مصنوعی خواهد بود، زیرا به زودی یک مایک نووگراتز تقلبی خواهید داشت، امیدوارم در موهایتان باشد. […] چگونه هویت خود را در چنین دنیایی ثابت می کنید؟ ” او گفت.

با این حال، او معتقد است که برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین “نقش بزرگی” در رسیدگی به برخی از مشکلات ناشی از هوش مصنوعی ایفا خواهند کرد.

کریپتو و بلاک چین نقش بزرگی در آن دارند. احمقانه است که فکر کنیم این صنعت باید پنهان بماند فقط به این دلیل که سام بنکمن فرید شلوار برمودا می پوشید.

با این حال، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده اخیراً هفته گذشته هوش مصنوعی و پیامدهای آن را با هیئت مشاور فنی خود مورد بحث قرار داده است.

خستگی فروشنده، آرامش چین

نووگراتز در مورد وضعیت فعلی بازار گفت که «فروشندگان خسته شده‌اند» و با بازگشایی چین، صنعت کریپتو تا کنون در سال ۲۰۲۳ به‌طور قابل‌توجهی بهبود یافته است.

“ما تمام فروش های مورد نیاز خود را انجام داده ایم، درست است؟ اگر مجبور به فروش هستیم، فروش وحشتناک و “اوه خدای من! این می تواند صفر باشد” و مردم دچار وحشت کامل می شوند و فروشنده را خسته می کنند.” او گفت.

نووگراتز گفت که او متوجه شده است که فعالیت‌های رمزنگاری بیشتری از چین به دنبال رویکرد سختگیرانه دولت صفر کووید در حال خروج است.

چین در حال حذف مقررات از روسای شرکت‌های فناوری است که شامل ارزهای دیجیتال نیز می‌شود. [so] فعالیت بیشتر از آسیا ”

مربوط: آیا واقعا هنگ کنگ می تواند نماینده چین در ارزهای دیجیتال باشد؟

از یک لنز فنی تر، نووگراتز مطمئن بود که بازار ارزهای دیجیتال تا پایان سال ۲۰۲۳ به سیر صعودی خود ادامه خواهد داد.

“بازار احساس خوبی دارد و اگر از نظر فنی به نمودارها نگاه کنید، هر هفته معاملات بزرگی رخ داده است. من از شنیدن این موضوع با توجه به طرز فکر من در اواخر دسامبر متعجب شدم، اما از این به بعد تعجب آور نخواهد بود اگر چنین شود. پس از ماه ها، شش ماه و نه ماه به طور قابل توجهی افزایش یافت.

بهبود قوی در بازار کریپتو در ترازنامه گلکسی نیز منعکس شده است، که امروز در نتایج سه ماهه خود اعلام کرد که پس از متحمل شدن زیان شدید ۱ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۲، سرانجام به سود رسیده است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روانی هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا