اخبار ارز دیجیتال

سریع ترین راه برای نقد کردن درامد ارزی

اگر درآمد دلاری داشته باشید، حتما به دنبال سریعترین راه برای نقد کردن درامد ارزی خود هستید. ممکن است برای این کار از دوستان خود در خارج از کشور کمک گرفته باشید

اگر شما هم درآمد ارزی داشته باشید، حتما به دنبال سریع ترین راه برای نقد کردن درامد ارزی خود هستید. ممکن است برای این کار از دوستان و آشنایان خود در خارج از کشور کمک گرفته باشید. در این روش، معمولا درآمد ارزی شما به حساب شخص مورد نظر ریخته می‌شود و او اگر در ایران حساب داشته باشد، معادل آن را برای شما به شکل ریال واریز کرده و نقد کردن درآمد ارزی شما را انجام می‌دهد. با این حال اگر آشنا، دوست و یا فامیلی که از او کمک می‌گیرید در ایران حساب فعالی نداشته باشد و یا درآمد شما زیاد بوده و پولی که او به شکل راکد در بانک‌های ایرانی خود دارد کفاف دستمزد ماهانه یا هفتگی شما را ندهد، به مشکل بر می‌خوردید. در این شرایط احتمالا باید صبر کنید تا فرد مورد نظر به ایران سفر کند و یا پول شما را به شکل دلار توسط یک مسافر به دستتان برساند و شما نقد کردن درآمد ارزی خود را انجام دهید.

همان‌طور که می‌بینید، این روش سختی‌های خود را دارد و ممکن است نتوانید درآمد خود را به موقع دریافت کنید. به عبارت دیگر این احتمال وجود دارد که کسب درآمد و نقد کردن درآمد ارزی به این شکل، برای شما امنیت نداشته باشد. از آن گذشته، استقلال مالی شما به خطر افتاده و افراد دیگر -هرچند دوست یا فامیل باشند- از حساب و کتاب مالی شما آگاه می‌شوند.

همین مسئله برای بسیاری از ایرانی‌های دیگر هم وجود دارد و به همین دلیل هم هست که بسیاری از افراد، با وجودی که توان آن را دارند، به دنبال فعالیت فریلنسری و کسب درآمد ارزی نمی‌روند.

اگر شما هم این مشکل را دارید، خوب است بدانید خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت، راهی مطمئن برای نقد کردن درآمد ارزی شما در سریع‌ترین زمان و بالاترین اطمینان ارائه می‌دهند.

خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت

نوین پرداخت یک شرکت نقل و انتقال درآمد ارزی و خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است. این شرکت از مجموعه‌ای از متخصصان آموزش دیده در حوزه‌های مالی بین‌الملل تشکیل شده است که با توجه به شرایط کنونی ایران، بهترین راه‌ها را برای نقل و انتقال پول، نقد کردن درآمد ارزی و امکان خرید و فروش مستقل در خارج از کشور را برای هموطنان فراهم کرده است. این شرکت به روش‌های زیر به شما کمک می‌کند تا نقد کردن درآمد ارزی خود را در سریع‎ترین زمان ممکن انجام دهید.

خرید ارز و واریز معادل ریالی

شما می‌توانید درآمد خود را که به شکل ارز است، به نوین پرداخت بفروشید و معادل ریالی آن را به قیمت روز، با کسر مقداری کارمزد، به شکل ریال در حساب بانکی خود دریافت کنید. اگر در سایت‌های فریلنسری کار می‌کنید، معمولا درآمد شما به شکل اعتبار در کیف پول این سایت‌ها قرار می‌گیرد و هر زمانی که بخواهید می‌توانید با دادن یک حساب پی پال مناسب و یا یک حساب بانکی خارجی معتبر، آن را بردارید. نوین پرداخت این ارز را از شما می‌خرد و به حساب خود برداشت می‌کند و به جای آن ریال به حساب شما می‌ریزد.

اگر با یک کارفرمای حقیقی کار می‌کنید که لازم است برای دریافت دستمزد خود به او یک شماره حساب بانکی بدهید تا دستمزد شما را واریز کند، نوین پرداخت می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد و چنین حسابی را در اختیار شما قرار داده و معادل آن را به شکل ریالی به حساب شما بریزد تا نقد کردن درآمد ارزی را به پایان برساند.

اگر هم خودتان کیف پول پی پال دارید و فقط برای انتقال و تبدیل پول آن به شکل ریال دچار مشکل شده‌اید، باز هم نوین پرداخت به شما کمک می‌کند تا در اسرع وقت درآمد خود را به ریال تبدیل کرده و در حساب بانکی خود دریافت کنید. شما در همه این موارد می‌توانید به خدمات ارزی نوین پرداخت اعتماد کنید.

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

این روش برای کسانی مناسب است که تمایل دارند درآمد ارزی خود را در خارج از کشور خرج کنند و یا در کسب و کارهای آنلاین به کار بگیرد.

ووچر پرفکت مانی در حقیقت یک کارت اعتباری مالی دیجیتالی است و به شکل آنلاین برای شما صادر می‌شود. به عبارت دیگر، نوین پرداخت می‌تواند درآمد ارزی شما را به شکل اعتبار در ووچر پرفکت مانی به شما تحویل دهد. نوین پرداخت دو ردیف عدد (یکی ده رقمی و دیگری شانزده رقمی) را در اختیار شما قرار می‌دهد که در حقیقت شناسه و رمز ووچر پرفکت مانی شما هستند که حاوی مبلغی معادل دستمزد شما با کسر مقداری کارمزد است.

ووچر پرفکت مانی در حقیقت شبیه به یک کارت هدیه بانکی عمل می‌کند. این کارت متعلق به یک شرکت روسی است که تحریمی را برای ایرانی‌ها اعمال نکرده است. همان‌طور که شما می‌تواید بدون این‌که در بانک خاصی حساب داشته باشید، کارت هدیه آن را خرج کنید، می‌توانید بدون این‌که در شرکت پرفکت مانی هم حسابی داشته باشید، ووچر پرفکت مانی را از طریق نوین پرداخت دریافت کرده و مبلغ داخل آن را خرج کنید.

ووچر پرفکت مانی محتوی نوعی ارز الکترونیک به نام پرفکت مانی است. هر پرفکت مانی معادل یک دلار است. پس وقتی شما ۱۰۰ دلار درآمد ارزی خود را به شکل پرفکت مانی دریافت می‌کنید، دقیقا مثل این است که ۱۰۰ دلار در یک کارت هدیه بانکی دارید و می‌توانید آن را به هر روشی که می‌خواهید خرج کنید. شما می‌توانید پرفکت مانی را با سایر ارزهای دیجیتال مبادله کنید یا با آن به شکل آنلاین خرید کالا و خدمات انجام بدهید. برای مثال می‌توانید افرونه، قالب، آموزش و یا اشتراک یک سایت را خریداری نمایید. همچنین می‌توانید هزینه شرکت در آزمون‌های خارجی را که برای ارتقای شغلی شما است پرداخت نمایید.

چیزی که در مورد پرفکت مانی لازم است بدانید، این است که بسیاری از سایت‌های خاورمیانه و همچنین سایت‌هایی مثل ای‌بی و بسیاری دیگر از سایت‌های اروپایی و آمریکایی این نوع ارز دیجیتال را می‌پذیرند.

ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال

خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت این امکان را برای شما فراهم کرده است که به جای دستمزد خود، ارز دیجیتال را در کیف پول خود دریافت کنید. شما می‌توانید ارز دیجیتال خود را به هر مصرفی که می‌خواهید برسانید یا آن را برای کسب درآمد بیشتر با سایر ارزهای دیجیتال مبادله کنید. هر وقت هم مایل باشید، نوین پرداخت می‌تواند این رمزارزها را از شما خریداری کرده و معادل ریالی آن را به شما پرداخت کند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا