اخبار ارز دیجیتال

Easy Company 14.2 میلیون دلار بودجه برای کیف پول کریپتو جدید با ویژگی های اجتماعی تضمین می کند

این شرکت می‌گوید که می‌خواهد استفاده از کیف پول‌های دیجیتال را با Web3 آسان‌تر کند.

Easy Company، یک استارت‌آپ با تمرکز بر ایجاد پایگاه مصرف‌کننده برای وب غیرمتمرکز، ۱۴۲۰ دلار را برای یک کیف پول رمزنگاری «اجتماعی» با هدف جذب مخاطبان اصلی برای پیوستن به اکوسیستم Web3 جمع‌آوری کرده است. میلیون‌ها دلار جمع‌آوری کرد.

همانطور که توسط TechCrunch گزارش شده است، دور سرمایه گذاری اولیه توسط گروه متنوعی از سرمایه گذاران، از جمله شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر Lobby Capital، Relay Ventures، ۶th Man Ventures، Tapestry، Upside و Scribble حمایت می شود. علاوه بر این، در این دور سرمایه‌گذاران فرشته‌ای با پیشینه رسانه‌های اجتماعی سنتی و Web3، از جمله مدیران سابق اینستاگرام، Novi، Airbnb، Twitter، Uber، OpenTable و Eventbrite حضور داشتند.

گفته می شود که این کیف پول به طور کلی پس از اتمام یک مرحله آزمایش خصوصی ۳۰ روزه در iOS و Android در دسترس خواهد بود. به گفته مایک دوگرتی، مدیرعامل Easy، این شرکت قصد دارد از طریق ترکیبی از نمایه‌های انتخاب شده توسط کاربر و ویژگی‌های اجتماعی جذاب، افراد را برای جستجو، پیمایش و کشف دنیای Web3 به تنهایی توانمند کند.

الان رای بدهید!

دوگرتی گفت بسیاری از محصولات و خدمات وب ۳ امروزی برای عموم مردم بسیار فنی هستند که نمی توانند از آن استفاده کنند. این شرکت قصد دارد تعامل کاربران با Web3 و استفاده از کیف پول های دیجیتال را آسان تر کند. طبق گزارش‌ها، این پلتفرم طرح‌بندی مشابهی با برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT‌های خود و افرادی که در حال تماشا هستند، مانند استوری‌های اینستاگرام، نمایش داده شوند.

مربوط: داستان های برتر برای جمع آوری سرمایه رمزنگاری در سال ۲۰۲۲

با وجود زمستان طولانی ارزهای دیجیتال، پروژه Web3 همچنان از سرمایه گذاران خطرپذیر بودجه قابل توجهی دریافت می کند. در سال ۲۰۲۲، میلیاردها دلار برای پروژه‌های مختلف در اکوسیستم، از جمله استارت‌آپ‌های مبتنی بر بلاک چین، ریخته شده است.

در دو سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، جریان سرمایه گذاری خطرپذیر از ۱۴ میلیارد دلار فراتر رفت. صنایعی مانند سلسیوس، Three Arrows Capital، BlockFi و FTX. ما هنوز شاهد هیچ گونه سرمایه گذاری برای سال ۲۰۲۳ از سوی سرمایه گذاران خطرپذیر نیستیم.

در ۴ ژانویه، کوین تلگراف اعلام کرد که صرافی ارزهای دیجیتال MEXC مستقر در سنگاپور، ۲۰ میلیون دلار برای حمایت از رشد و توسعه شبکه Sei، یک پلتفرم بلاک چین لایه ۱ متمرکز بر تجارت، سرمایه گذاری کرده است. گزارش داد که قصد دارد تانویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا