اخبار ارز دیجیتال

لیست 100 برتر Cointelegraph در سال 2023: به افرادی که فکر می کنید رتبه بندی می کنند رای دهید

خوانندگان می توانند به افرادی که در بالای لیست ۱۰۰ ارز دیجیتال و بلاک چین برتر Cointelegraph ظاهر می شوند رأی دهند.

نسخه 2023 کوین تلگراف از فهرست 100 فرد برتر تاثیرگذار در ارزهای دیجیتال احتمالاً در سال 2022 صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین را شکل خواهد داد و احتمالاً در سال 2023 بر این بخش تأثیر بیشتری خواهد گذاشت. این فهرست افراد، مفاهیم و هنرهای برجسته، تأثیرگذار و هنری را به نمایش می گذارد. شخصیت ها.

ارائه یک لیست پذیرفته شده جهانی بسیار دشوار است زیرا همه چیز در فضای کریپتو اتفاق می افتد. کسانی که پتانسیل ایجاد بیشترین تأثیر را در سال 2022 دارند و در سال آینده به شکل دادن به فضا ادامه می دهند. این لیست افرادی را که تأثیر مثبت و منفی در فضا گذاشته اند را شناسایی می کند. به هر حال، تصادفات می‌توانند فضاها را بالغ‌تر کنند و در نتیجه مقررات بهتر و اعضای جامعه هوشمندتر شوند.

جامعه کریپتو این شانس را دارد که امسال بخشی از فرآیند باشد. هر کسی می تواند از طریق صفحه رای گیری افرادی را که فکر می کند شایسته حضور در 100 نفر برتر است، معرفی کند.

لطفا رای دهید: لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph

صفحه رای گیری تا 15 ژانویه 2022 باز است و رای می پذیرد. به محض بسته شدن صفحه رای گیری، کوین تلگراف نتایج لیست 100 نفر برتر سال 2023 را اعلام خواهد کرد.

در سال 2020، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، به دلیل عملکرد خود در سال 2019، اولین رتبه برتر 100 برتر Cointelegraph را کسب کرد.

در سال 2021، “همه ما” که به یک شبکه غیرمتمرکز در جامعه کریپتو ملحق شده‌ایم مقام اول را خواهیم داشت. این به این دلیل است که ما به عنوان یک جامعه تأثیر بزرگ و کوچکی گذاشتیم. بدون حمایت جامعه، بنیانگذاران و مدیران عامل ما نمی توانند آنچه را که می توانند در فضای کریپتو انجام دهند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، شماره یک در لیست 100 نفر برتر سال 2022 است. اگرچه مثبت نبود، مدیر عامل سابق واقعاً امسال تأثیر گذاشته است و در سال 2023 مرتباً تیتر اخبار خواهد شد.

چه کسی شایستگی حضور در لیست بعدی را دارد؟ تصمیم با شماست. الان رای بدهید!

نویسنده: Cointelegraph

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا