اخبار ارز دیجیتال

تهاتر از حقوق بانک ها دفاع می کند و با CBDC در نظرات خزانه داری ایالات متحده مخالف است

در پاسخ به تحقیقات وزارت خزانه داری مربوط به فرمان اجرایی، ارائه دهندگان پرداخت از آنها خواسته اند تا هنگام طراحی دارایی های دیجیتال، منافع بانک ها را در نظر داشته باشند.

اپراتور سیستم پرداخت ایالات متحده، The Clearing House پاسخی به درخواست وزارت خزانه داری برای اظهار نظر در مورد “خطرات مالی و امنیت ملی غیرقانونی مرتبط با دارایی های دیجیتال و یک برنامه اقدام منتشر شده برای کاهش خطرات” صادر کرده است. اتاق تهاتر خطرات امنیتی قابل توجهی را در ارتباط با دارایی های دیجیتال یافت، اما نگران بود که بانک ها باید فرصتی مشابه برای مشارکت در بازار داشته باشند.

وزارت خزانه داری در ۹ مارس ۲۰۲۲، به عنوان بخشی از پاسخ مداوم خود به فرمان اجرایی ۱۴۰۶۷ رئیس جمهور جو بایدن، “تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال”، درخواستی برای اظهار نظر در ۲۰ سپتامبر صادر کرد. در پاسخ نامه ای ۲۲ صفحه ای، اتاق تهاتر به چندین سوال مطرح شده از سوی وزارت خزانه داری پاسخ داد و بیان کرد که به عنوان راهی برای کاهش امنیت ملی و خطرات مالی غیرقانونی ناشی از دارایی های دیجیتال غیربانکی صادر شده خصوصی: ۵ اصلی را برجسته می کند. امتیاز (بسیاری از ارزهای دیجیتال و استیبل کوین) و توکن های دولت ایالات متحده (CBDC). نامه ۳ نوامبر در ۱۰ نوامبر منتشر شد.

اتاق تهاتر خواستار یک چارچوب احتیاطی فدرال با استانداردهایی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال است که از نظر عملکردی معادل موسسات سپرده گذاری درگیر در فعالیت های مشابه است. علاوه بر این، بانک‌ها باید بتوانند در فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، مشابه غیربانک‌ها، شرکت کنند.

این شرکت در مورد CBDC چیزی نگفت و گفت:

خطرات مربوط به صدور احتمالی CBDC در ایالات متحده بیشتر از مزایای بالقوه آن است و بنابراین، باید قضاوت کرد که CBDC به نفع منافع ملی نیست.

اگر ایالات متحده تصمیم به اتخاذ یک CBDC دارد، “شرایط اساسی برای جلوگیری از استفاده مجرمانه و غیرقانونی از پول بانک های تجاری باید در ایالات متحده تنظیم شود تا مجرمان انگیزه استفاده از CBDC نداشته باشند.” این شرکت باید برای CBDC اعمال شود. نوشت.

مرتبط: گزارش خزانه داری ایالات متحده پرداخت های فوری را تشویق می کند، تحقیقات بیشتر CBDC را توصیه می کند

در هر صورت، Clearinghouse معتقد است که درخواست های ایالات متحده برای CBDC ها محدود خواهد بود.

«واسطه‌ها باید برای مفروض گرفتن تعهدات مربوط به شناسایی/تأیید هویت مشتری، غربالگری AML/CFT و تعهدات مربوط به تحریم‌ها، یک پرونده تجاری واضح داشته باشند، زیرا بدون هزینه ممکن است با حاشیه‌های کم که معمولاً با ارائه خدمات نگهبانی مرتبط است، پشتیبانی نشود.»

اتاق های پایاپای در اختیار ۲۳ بانک و اتاق پایاپای است. در سال ۱۸۵۳ تاسیس شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا