اخبار ارز دیجیتال

وکیل باهاما با پیشرفت شکایت FTX در دادگاه های ایالات متحده و تشدید اختلاف نظر می ایستد.

براون رودنیک از ماه مارس در این کشور کار می کند، اما او باید به عنوان یک عامل خارجی در ایالات متحده ثبت نام کند زیرا ممکن است نقش این کشور در این پرونده افزایش یابد.

باهاما به عنوان نماینده قانونی در دعوای حقوقی FTX عمل خواهد کرد. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط این شرکت حقوقی، کشور کارائیب براون رودنیک را به همراه وکلای باهامایی و سایر کارشناسان به عنوان وکیل خود برای “برخی مسائل مربوط به تعامل مربوط به فروپاشی FTX Digital Markets Ltd” منصوب کرده است.

دفتر مرکزی FTX Digital Markets در باهاما قرار داشت و مدیریت شرکت در آن کشور اقامت داشت. پس از استرداد مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید از باهاما، در حال حاضر پرونده قضایی علیه اعضای تیم مدیریت در ایالات متحده در حال رسیدگی است.

براون رودنیک از مارس ۲۰۲۲ در باهاما کار می کند تا یک بیانیه سیاست ملی در مورد دارایی های دیجیتال ایجاد کند. شرکتی که پس از نابودی FTX دوباره با کشور تعامل کرد، در اواخر دسامبر اظهارنامه ثبت نامی را به وزارت دادگستری ایالات متحده ارائه کرد، همانطور که توسط قانون ثبت نمایندگان خارجی در سال ۱۹۳۸ الزامی شده بود، که بیان می کرد:

“برخی از فعالیت های ثبت کننده ممکن است شامل تهیه و توزیع مطالب اطلاعاتی و در غیر این صورت تعامل با سازمان های دولتی ایالات متحده و رسانه های ایالات متحده باشد.”

براون-رودنیک همچنین گفت که ممکن است از طرف باهاما محتوای مکتوب برای رسانه های اجتماعی تهیه کند.

باهاما از ابتدا درگیر پرونده FTX بوده است و به زودی اختلافات با دادستان های ایالات متحده آغاز شد. یک روز پس از درخواست FTX برای ورشکستگی فصل ۱۱، دادخواست ورشکستگی فصل ۱۵ رقابتی توسط باهاما در دادگاه های ایالات متحده ارائه شد.

مطالب مرتبط: مشکل در باهاما پس از سقوط FTX: گزارش

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) پس از شروع مراحل ورشکستگی دستور داد تمام دارایی های دیجیتال مارکت های دیجیتال FTX به یک کیف پول مدیریتی منتقل شود که باعث انتقاد از سوی مدیریت جدید FTX و SCB به Bankman-Fried شد. این به یک اتهام تبدیل شد که من درخواست کردم. . توکن جدیدی برای این منظور ایجاد شد و ادعای علیه این شرکت قرار بود به شهروندان کشور مزیت بدهد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا