اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز می‌گوید: ثروت یک فرد متوسط ​​«به‌طور کامل توسط تورم از بین می‌رود».


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته مدیر عامل سابق BitMEX، سرمایه گذاری در دارایی های “خارج از سیستم مالی سنتی” تنها راه برای حفظ ثروت شماست.

به گفته آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق صرافی مشتقات ارز دیجیتال BitMEX، کاهش ارزش پول به آرامی ثروت اکثر مردم را از بین خواهد برد.

به گفته هیز، به دلیل بدهی عمومی هنگفت انباشته شده توسط بزرگترین اقتصاد جهان، دولت ها چاره ای جز «پر کردن آن» از طریق چاپ پول نخواهند داشت.

بنابراین، تنها راه فرار از نابودی تدریجی دارایی‌های فیات، دستیابی به دارایی‌هایی خارج از سیستم مالی سنتی، مانند ارزهای رمزنگاری شده است که قدرت خرید آنها نسبت به هزینه انرژی کاهش نمی‌یابد.

هیز در مصاحبه ای اختصاصی با Cointelegraph گفت: “هدف کلی من در همه سرمایه گذاری ها حفظ سرمایه است تا بتوانم مقدار انرژی مورد نیاز خود را در حال حاضر و در آینده مصرف کنم.”

با این حال، از آنجایی که میزان دارایی های رمزنگاری موجود در مقایسه با کل بدهی در اقتصاد نسبتاً کم است، افراد بسیار کمی قادر به حفظ سرمایه خود هستند زیرا اکثر مردم شاهد نابودی ثروت خود خواهند بود.

به گفته هیز، سرکوب ارزهای دیجیتال در ایالات متحده نشان دهنده تلاش دولت برای نگه داشتن توده ها در سیستم سنتی با جلوگیری از فرار آنها به سمت ارزهای دیجیتال است.

“آنها می خواهند سرمایه شما در آنجا بماند و 20، 30، 40، 50، 60٪ از قدرت خرید شما را در یک دوره زمانی به خود اختصاص دهند تا بار بدهی به طور موثر کاهش یابد و وضعیت مالی شما بدتر شود. این باعث از دست دادن یک بازی بسیار راحت و لذت بخش می شود. سفر، سالم تر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایان نامه سرمایه گذاری هیز در مورد کریپتو، آخرین مصاحبه ما را در کانال یوتیوب ما بررسی کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا