اخبار ارز دیجیتال

رویکردی همه‌جانبه که پایه و اساس پلتفرم سرمایه‌گذاری کریپتو نسل بعدی را می‌سازد

ClearCryptos یک پلتفرم رمزنگاری یکپارچه، بهترین های DeFi و CeFi را با آموزش مورد نیاز برای استفاده درست از آن ترکیب می کند.

ClearCryptos: مواد مشارکت

روایت FTX در حال انجام، عدم اطمینان بیشتری را به بازار آشفته ای اضافه کرده است. اگر مشخص نباشد، حتی بزرگترین صرافی های متمرکز نیز ممکن است با شکست مواجه شوند. مشکل چند وجهی است. از یک طرف، مانند امور مالی سنتی، یک مؤسسه متمرکز فقط به اندازه افرادی است که آن را اداره می کنند. من به مردم اعتماد دارم. متأسفانه تاریخ مملو از نمونه هایی از افراد قدرتمند است که از این اعتماد استفاده کردند.

از سوی دیگر، ارزهای دیجیتال هنوز بسیار جدید هستند. اکثر کاربران ارزهای دیجیتال با تمام زیربناهای فنی نحوه کار کردن چیزها آشنا نیستند. راه حل ها اغلب محبوب ترین راه حل ها هستند.

اما با توجه به جوان بودن این صنعت، دردسرهای رو به رشدی را تجربه می‌کند که حتی شناخته‌شده‌ترین پلتفرم‌ها نیز مستعد ابتلا به آن هستند.کلید ممکن است آموزش کاربران و ارائه هرچه بیشتر ابزارها به آنها باشد.

همه چیزهایی که کاربران شما نیاز دارند در یک مکان

ترکیب یک سرویس راحت و متمرکز با یک سرویس کارآمد DeFi به کاربران امکان دسترسی به بهترین های هر دو جهان را می دهد. علاوه بر این، تکمیل محصولات مالی ارائه شده توسط پلتفرم با عناصر متنوع و آموزشی مهم است.

فضای کریپتوکارنسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی را ارائه می‌دهد، اما این ابزارها به سطح مشخصی از ورود به کاربران نیاز دارند. به همین دلیل است که ارائه دهندگان خدمات مالی بیشتر و بیشتری در این فضا، آکادمی ها و مؤسسات آموزشی راه اندازی می کنند تا به مشتریان خود در سرمایه گذاری هوشمندانه کمک کنند.

درک آنچه که ابزارهای موجود می توانند به شما کمک کنند، اولین قدم برای ایجاد یک سبد ارزهای دیجیتال قوی است. به خصوص در زمان‌های پرنوسانی مانند زمانی که صنعت در حال حاضر تجربه می‌کند، برای پیمایش در فضایی که بیشترین اهمیت را دارد به دانش نیاز است.

پیشگام رویکرد همه در یک

رویکرد همه کاره Crypto راهی مطمئن برای دسترسی کاربران به انواع ابزارها و منابع مالی مورد نیاز برای ایجاد یک سبد دارایی قوی است. این پلت فرم توسط ClearCryptos، یک پلتفرم ارز دیجیتال یکپارچه با هدف تامین نیازهای سرمایه گذاری همه کاربران از مجموعه متنوعی از ابزارهای سرمایه گذاری از طریق یک پلت فرم آموزشی و تحلیلی برای پشتیبانی از رویکرد منطقی سرمایه گذاری، پذیرفته شد.

وقتی صحبت از خدمات مالی می شود، ClearCryptos 50 پلتفرم مختلف را با هم ترکیب می کند که عملکردهای مختلفی را انجام می دهند. هر پلتفرم قبل از ادغام در سرویس و ارائه به کاربران به طور کامل بررسی می شود. ClearCrypto دو پرنده را با یک سنگ می‌کشد و پروژه‌های مناسبی را برای پایگاه کاربری‌اش به ارمغان می‌آورد و ارزش منحصربه‌فردی را برای سرویس به ارمغان می‌آورد، بدون اینکه امنیت را به خطر بیندازد. این ادغام ها همچنین مجموعه کاملی از محصولات ارائه شده توسط ClearCrpyots را فراهم می کند، از جمله مبادله توکن، فیات onramps و offramps، و موارد دیگر.

Image_0

اما ClearCryptos فقط به دلیل قدرت خدمات مالی که ارائه می دهد شناخته شده نیست. کلید موفقیت این پروژه، ساختن یک پلتفرم آموزشی جامع است که نه تنها طیف وسیعی از گزینه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد، بلکه به طور کامل درک می کند که آنها چه کاری انجام می دهند و از خود محافظت می کند. ClearCryptos با یک کتابخانه گسترده از فیلم‌های آموزشی، آموزش‌ها و گزارش‌های مربوط به رویدادهای اخیر کریپتو، به سرمایه‌گذارانی که تازه شروع به کار کرده‌اند، مروری جامع از کل فضا ارائه می‌دهد.

به عنوان یک راحتی، این سرویس دارای ورودی های ارزهای فیات متعددی است که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی وجوه را با ارز اصلی خود به پلتفرم واریز کنند یا به حساب های بانکی برداشت کنند. این رمپ‌های فیات به ClearCryptos Swaps متصل می‌شوند، یک مکانیسم مبادله انبوه غیرمتمرکز که هزینه‌های معاملاتی با تخفیف را به هر کسی که CCX، توکن اصلی پلتفرم ClearCryptos را دارند، ارائه می‌کند. ClearCryptos تنها سرویسی در نوع خود است که به ساکنان ایالات متحده، فیات غیرمتمرکز و offramps فیات ارائه می دهد. این به لطف مشارکت های پیشگامانه ای که پروژه با Plaid، Silia KYC و Evolve Bank ایجاد کرده است، امکان پذیر شده است.

اهمیت آموزش و تحلیل

در بخش تجزیه و تحلیل، ClearCryptos پلتفرم داخلی خود را توسعه داده است. ClearCryptos Analytics به‌عنوان «گوگل ارزهای دیجیتال» معرفی می‌شود و اطلاعات زیادی را ارائه می‌کند که به راحتی قابل هضم و قابل استفاده برای کاربران با سطوح مختلف تخصص است. این پلتفرم به لطف همکاری استراتژیک با TradingView، پیشرو در تحلیل روند بازار و پویایی قیمت، توانست راه اندازی شود.

همه این ابزارها و خدمات با یک کتابخانه جامع از مواد آموزشی، شامل بیش از 400 ویدیو و ده ها پرسش متداول و راهنما تکمیل می شوند. با این منابع فراوان، ClearCryptos سعی کرده است تا ماموریت خود را انجام دهد که اطمینان حاصل کند که کاربران نه تنها همه ابزارهای مورد نیاز خود را دارند، بلکه می دانند چگونه از آنها به طور ایمن استفاده کنند.

مواد با مشارکت ClearCryptos ارائه می شود

سلب مسئولیت. کوین تلگراف هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مادی در دسترس است، خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. همچنین نباید این مقاله را توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.نویسنده: Bryan Conover

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا