🚨 اخبار ارز دیجیتال

گفتگوهای پادکست دستور کار با مولی جین زاکرمن درباره رمزنگاری، رسانه و اخلاق


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا رسانه‌های رمزنگاری باید یک کد اخلاقی جهانی داشته باشند و روزنامه‌نگاران چه نقشی در ترویج پذیرش کریپتو داشته باشند؟

سال ۲۰۲۲ سال نسبتاً سختی برای بخش کریپتو خواهد بود، با گسترش طرح‌های پونزی، کلاهبرداری مالی غیرمتمرکز، عقب‌نشینی‌های غیرقابل جایگزین و حسابداری متمرکز مبادلات مشکوک که مسائل اخلاقی در این بخش را منفجر می‌کند.

البته، اخبار منفی سال گذشته یک امر دور از دسترس یا موقتی نبودند – اصول اخلاقی «خوب» سال‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال مطرح بوده است. آینده نزدیک.

در زمینه رسانه، گزارش خبری عینی و بی‌طرفانه و مهم است که بدانیم شفافیت در اولویت است.

در آخرین قسمت از پادکست Cointelegraph دستور جلسه، میزبان ری سالموند و جاناتان دی یانگ با مولی جین زاکرمن کهنه کار رسانه های رمزنگاری شده در مورد تجربه او در مورد مسائل اخلاقی در صنعت و افکار او در مورد چگونگی ادغام بهترین شیوه ها در این بخش صحبت می کنند. ما در مورد ایده ها صحبت کردیم.

وقتی از تورموند در مورد مهم‌ترین چیزهایی که باید در رسانه‌های کریپتو اصلاح شود و احتمال اینکه روزنامه‌نگاران “نوعی فشار مبهم برای انجام آنچه به نفع شرکت است” را تجربه کنند، زوکر مان پیشنهاد کرد که به بهبودهای قابل توجهی در شفافیت نیاز است. او مشغول کار بود

“این چیزی است که من زمان زیادی را صرف فکر کردن به آن می کنم، حتی خارج از کار روزانه ام، اما نوعی اخلاق وجود دارد که افرادی که در رمزارز کار می کنند باید فراتر از آنچه اتاق خبر به شما می گوید پیروی کنند.” چگونه کتاب قوانین را ایمن کنیم. .آنها.”

زاکرمن گفت:

“من فکر می کنم مشکل این است که اگر شما به چیزی واقعاً آسان دسترسی داشته باشید تا پول زیادی به دست آورید، واقعاً می توانید افراد زیادی را جذب کنید. بنابراین معیارهای اخلاقی بسیار بالا و مرزهای اخلاقی بسیار واضحی دارید.” [they] شما آگاهانه به آن‌ها اجازه دسترسی به بخش‌هایی از سایت را نمی‌دهید که آنها را جذب می‌کند. ”

آیا مسئولیت اخلاق در درجه اول بر عهده روزنامه نگاران است یا نویسندگان پروتکل؟

زاکرمن در پاسخ به این سوال که آیا بحران اخلاقی در ارزهای دیجیتال عمدتاً ناشی از شرکت‌ها و اهداف سودآوری آن‌ها است یا از خطر احتمالی خبرنگاران، گفت که این می‌تواند ترکیبی از هر دو باشد. ماموریت آنها کمک به پذیرش انبوه است و بیان می کند: .

“من اینطور فکر نمی کنم [crypto media] شخصاً باید به پذیرش انبوه کمک کند. من فکر می کنم رسانه های رمزنگاری باید حقایق آنچه در این فضا می گذرد را افشا کنند.

به گفته زاکرمن، هدف واقعی رسانه های رمزنگاری آموزش خوانندگان است.

فکر نمی‌کنم رسانه‌ها اهدافی مانند ترغیب افراد بیشتری به استفاده از ارزهای دیجیتال داشته باشند. اما اگر آنها بفهمند که چگونه کار می‌کند و از آن متنفر باشند، بر اساس مقاله‌هایی که می‌خوانید و می‌پسندید، متوجه می‌شوند که چگونه کار می‌کند. نتایج مثبت مشابه قبل از.

برای شنیدن بیشتر از زاکربرگ، قسمت کامل را تماشا کنید. دستور جلسه نمایش های دیگر Cointelegraph را در صفحه پادکست Cointelegraph، Spotify یا Apple Podcasts بررسی کنید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا