اخبار ارز دیجیتال

گفتگوهای پادکست Agenda با مدیر عامل WetSpace Allie Rae درباره ارزهای دیجیتال و کار جنسی

Allie Rae از WetSpace به پادکست جدید Cointelegraph The Agenda می‌پیوندد تا درباره اینکه چگونه ارزهای رمزپایه و بلاک چین می‌توانند به تولیدکنندگان محتوای بزرگسالان قدرت دهند، بحث می‌کند.

رمزارزها و صنعت پورن چه وجه مشترکی دارند؟به هر حال، هر دو هدف مکرر سیستم مالی سنتی هستند که به دلیل ممنوع کردن حساب های معامله گران رمزارز و کارگران جنسی شناخته شده است.

درباره قسمت این هفته از پادکست تازه راه اندازی شده دستور جلسه، جاناتان دی یانگ، سردبیر ارشد کپی کوین تلگراف و ری سالموند، رئیس بازار، با خالق محتوای بزرگسالان و مدیر عامل شرکت جایگزین WetSpace Allie Ray Listen که متمرکز بر رمزنگاری است، صحبت می کنند.

Rae اولین بار زمانی که شغل خود را به عنوان یک پرستار ICU از دست داد، پس از اینکه یکی از همکاران سرگرمی او را کشف کرد و با ماهیت محتوای او مخالفت کرد، وارد جریان اصلی شد. رسانه ها به داستان او گوش دادند و در فضای مجازی منتشر شد. او گفت: “من به این نقش که از صنعت کار جنسی حمایت می کنم، تبدیل شدم.”

رائه گفت که انتقال پول نامحدود یک فرآیند غیرضروری پیچیده برای سرگرمی‌کنندگان بزرگسال است، زیرا موسسات مالی سنتی اغلب مجبورند مجریان بزرگسال را پلیس کنند.

من شروع به درک کردم که بانک‌ها بخشی از نیروی محرکه تصمیماتی هستند که پلتفرم‌ها باید می‌گرفتند. و این طبیعتاً مرا به این سمت سوق داد: چگونه می‌توانیم از شر بانک‌ها خلاص شویم؟ دخمه مانند یک شوالیه در زره درخشان ظاهر شد.

ری همچنین به اشتراک گذاشت که حتی برخی از صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال توسط بانک‌ها مجبور به بستن حساب‌های مجریان بزرگسال می‌شوند.

“من به صراحت از او پرسیدم: “شما یک ارز دیجیتال هستید – چرا تجارت محتوای بزرگسالان با Coinbase را ممنوع می کنید؟” و او به من گفت: “این ما نیستیم. “این JP Morgan Chase است. این یک بانک است.”

Rae که در شغل قبلی خود به عنوان پرستار در لیست سیاه قرار گرفته بود، گفت که WetSpace نه تنها قصد دارد یک محیط امن و منصفانه برای اجراکنندگان فراهم کند، بلکه یک تجربه ناشناس و خصوصی برای طرفداران نیز فراهم کند.

مربوط: اخراج پرستار بوستون به دلیل برهنگی در OnlyFans، برنامه پورن رمزنگاری را راه اندازی کرد

ری می گوید:

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه کیف پول خود را به Trust Wallet، MetaMask، Coinbase Wallet و غیره متصل کنید، اما هیچ کس نمی تواند شما را بداند. هیچ چیزی در صورتحساب کارت اعتباری من نشان داده نمی شود به جز […] شما می توانید رئیس جمهور ایالات متحده در سکو باشید، اما هیچ کس نمی داند. ”

قسمت کامل را تماشا کنید تا درباره نحوه استفاده Rae از بلاک چین و ارزهای دیجیتال برای متحول کردن صنعت سرگرمی بزرگسالان بیشتر بدانید. دستور جلسه صفحه جدید پادکست Cointeleraph یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

دستور جلسه پادکست جدید کوین تلگراف است که به بررسی احتمالات ارزهای دیجیتال، بلاک چین، وب ۳ و چگونگی استفاده افراد عادی از فناوری برای ارتقاء سطح و بهبود زندگی خود می پردازد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Jonathan DeYoung

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا