اخبار ارز دیجیتال

حزب تایلندی که مسابقه نخست‌وزیری را تماشا می‌کند، وعده 300 دلار کریپتو در هنگام پیروزی را می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

انتخابات سراسری بعدی این کشور در تاریخ 14 مه برگزار خواهد شد و در آن زمان برای تمام 500 کرسی مجلس سفلی تایلند رقابت خواهد شد.

حزب تایلند تایلند، حزب سیاسی مخالف نخست‌وزیر فعلی تایلند، طبق گزارش‌ها پیشنهاد داده است که در صورت پیروزی در انتخابات آینده، تقریباً به هر شهروند این کشور حدود 300 دلار ارز دیجیتال بدهد.

بانکوک پست در 7 آوریل گزارش داد که حزب Phu Thai در یک رویداد کمپین در 5 آوریل به همه ساکنان تایلند 16 سال و بالاتر بورسیه 10000 بات (تقریباً 292 دلار در زمان صدور) ارائه می دهد. برنامه ای برای دادن پول اعلام کرد. یکی از نامزدهای نخست وزیری این حزب، سرتا تاویسین، طبق گزارشات، این ابتکار را به عنوان یک پروژه محرک با هدف استفاده از فناوری بلاک چین برای حمایت از اقتصادهای محلی توصیف کرد.

انتخابات سراسری بعدی تایلند در 14 ماه مه برگزار خواهد شد و در آن زمان تمام 500 کرسی مجلس نمایندگان با هم رقابت خواهند کرد. نخست وزیر کنونی، پرایوت چان اوچا، عضو حزب وحدت تایلند است و در صورت انتخاب شدن پس از تصمیم دادگاه قانون اساسی تایلند در مورد محدودیت دوره، می تواند تا سال 2025 در سمت خود باقی بماند.

مبادلات و معاملات ارزهای دیجیتال به طور کلی در تایلند مجاز است، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور در حال بررسی ممنوعیت خدمات سهامداری و وام دهی است که این امر را برای ارائه دهندگان نگهبانی ارزهای دیجیتال سخت تر می کند. قوانین را تعیین می کند. در سال 2021، بانک مرکزی این کشور به سرمایه گذاران رمزارز در مورد استیبل کوین های متصل به بات تایلند هشدار داد.

با جمعیت بیش از 70 میلیون نفری تایلند، که حدود 50 تا 60 میلیون آن بالای 16 سال سن دارند، پروژه های ارزهای دیجیتال ممکن است بین 14 تا 18 میلیارد دلار برای دولت هزینه داشته باشد.

مربوط: تایلند برای صادرکنندگان توکن سرمایه گذاری معافیت های مالیاتی ارائه می کند

طرح تاویسین برای توزیع مساوی وجوه بین ساکنان منعکس کننده برنامه اندرو یانگ نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده در انتخابات 2020 است. یانگ پیشنهاد کرد که هر فرد واجد شرایط در ایالات متحده هر ماه 1000 دلار به عنوان بخشی از ابتکار درآمد پایه جهانی دریافت کند.

مجله: جزایر پنهان تایلند: کار در بهشت، قسمت 1نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا