اخبار ارز دیجیتال

کمیته سنای تگزاس لایحه ای را برای حذف مشوق ها برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال پیش می برد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق قانون پیشنهادی، برخی از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال که در برنامه‌های کاهش بار شبکه انرژی تگزاس شرکت می‌کنند، معافیت مالیاتی ایالتی دریافت نخواهند کرد.

کمیته بازرگانی سنای تگزاس لایحه‌ای را تصویب کرده است که به طور قابل توجهی انگیزه‌های ماینرها برای فعالیت در محیط نظارتی دوستدار رمزنگاری این ایالت را حذف می‌کند.

در جلسه ۴ آوریل کمیته، قانونگذاران تگزاس موافقت کردند که با رای ۱۰-۰ علیه لایحه ۱۷۵۱ سنا، که در اصل توسط سناتور ایالت رویس کورکهورست معرفی شده بود، پیش بروند. لایحه پیشنهادی بخش‌هایی از خدمات شهری و کد مالیاتی تگزاس را اصلاح می‌کند تا محدودیت‌هایی بر تسهیلات استخراج ارزهای دیجیتال اضافه کند.

بر اساس این لایحه، شرکت‌های ارز دیجیتال که در برنامه‌ای با هدف جبران کاهش بار در شبکه برق تگزاس شرکت می‌کنند، ملزم به پرداخت «کمتر از ۱۰ درصد از کل بار مورد نیاز برای همه بارهای برنامه» هستند. برخی از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال نیز برای شرکت در برنامه از سپتامبر ۲۰۲۳ واجد شرایط معافیت مالیاتی دولتی نیستند.

به گفته دنیس پورتر، یکی از حامیان ماینینگ بیت کوین (BTC) و مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی، تغییر کد ایالت به طور موثر انجام می شود: محرومیت انگیزه ای برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال برای ایجاد شغل در مناطق روستایی تگزاس. او استدلال کرد که اعضای کمیته “تأثیر حامیان قوی این لایحه متزلزل شده اند” – احتمالاً به سناتور کورخورست اشاره می کند.

مربوط: ماینینگ بیت کوین از سفرهای بین ایالتی برای آموزش قانونگذاران آمریکایی حمایت می کند

پس از اینکه رژیم نظارتی ضعیف به نظر می‌رسید و این عمل تا حد زیادی در چین ممنوع شد، تگزاس تا حدودی به چراغ راه ماینرهای ارزهای دیجیتال تبدیل شد. ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۲۱ بخشی از قانون تجاری این ایالت خواهند بود و فرماندار گرگ ابوت که در نوامبر ۲۰۲۲ برای یک دوره چهار ساله انتخاب شد، قبلاً خود را “طرفدار صورتحساب ارز مجازی” ایالت می نامید.

SB 1751 می تواند در مرحله بعدی برای رای گیری به سنای تگزاس منتقل شود.

مجله: Crypto City: راهنمای آستیننویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا