اخبار ارز دیجیتال

پرونده های دادگاه نشان می دهد که تگزاس وویجر و بایننس را به عنوان معامله ایالات متحده به چالش می کشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تگزاس ادعا می کند که شرایط خدمات و طرح بازسازی Binance.US حاوی افشای نامناسب است و علیه طلبکاران تگزاس تبعیض قائل می شود.

طبق اسناد دادگاهی که در ۲۴ فوریه ارائه شد، کمیسیون اوراق بهادار تگزاس و وزارت بانکداری با معامله پیشنهادی بین Binance.US و وام‌دهنده رمزنگاری شکست خورده Voyager Digital مخالفت کردند.

بر اساس اسناد، شرایط خدمات و طرح بازسازی Binance.US حاوی تعدادی افشای «ناکافی» بود که به طلبکاران بدون تضمین به جای ۵۱ درصد طبق برنامه، ۲۴ تا ۲۶ درصد بازیابی می‌دهد. از جمله عدم اطلاع رسانی صحیح به شما که ممکن است فقط دريافت كردن Binance.US در ماه دسامبر قراردادی را برای خرید دارایی Voyage به مبلغ ۱.۰۲۲ میلیارد دلار اعلام کرد.

این پرونده همچنین بیان می‌کند که بیانیه افشای شرکت، همانطور که توسط Binance.US درخواست شده است، از دارندگان حساب می‌خواهد که «اطلاعات حساس شخصی را برای انتقال به هر طرف در هر نقطه از جهان» مجاز کنند و دارنده حساب را از هرگونه و همه تعهدات قانونی محروم می‌کند. شما می توانید برای هر مشکلی که ممکن است روی ما حساب کنید. همانطور که در ردیه توضیح داده شد:

“بر این اساس، تحت این قوانین، اطلاعات مشتری ممکن است تقریباً به هر شرکت یا فردی که بایننس مایل است منتقل شود. مشتری در صورت بروز هرگونه مسئولیتی نمی‌پذیرد و حق دارد در این مورد اعتراض کند.”

علاوه بر این، این سند ادعا می کند که این طرح “تبعیض ناعادلانه ای علیه مصرف کنندگان تگزاس ایجاد می کند.” از آنجایی که تگزاس حوزه قضایی تحت پشتیبانی Binance.US نیست، مشتریان در تگزاس دارایی های دیجیتالی خود را به مدت ۶ ماه پس از امضا در اختیار وویجر خواهند داشت، در این مدت Binance.US به دنبال مجوز در ایالت خواهد بود.

با این حال، طبق استدلال مخالف:

دریافت مجوز از تگزاس SSB و DOB برای Binance.us تقریباً در مدت شش ماه غیرممکن است، بنابراین نگه داشتن سکه‌های مصرفی تگزاس به مدت شش ماه نتیجه‌ای ندارد.»

این پرونده تنها چند روز پس از آن صورت می گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دادخواستی را در دادگاه ورشکستگی در نیویورک به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار در چندین جنبه از طرح بازسازی خود ارائه کرد. Binance.US و بدهکاران مرتبط توسط SEC برای جلوگیری از کلاهبرداری احتمالی، ثبت نام و سایر موارد نقض قوانین اوراق بهادار فدرال تحت بررسی هستند.

در این سند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار نگرانی‌های خود را در مورد مسائلی مانند امنیت دارایی‌های به دست آمده از طریق خرید پیشنهادی ابراز کرد.

Binance.US بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا