اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران تگزاس ارز دیجیتال دولتی با پشتوانه طلا را پیشنهاد می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در این جفت اسکناس آمده است که متولی باید مقدار کافی طلا را به عنوان ذخیره برای تمام واحدهای ارز دیجیتال صادر شده و هنوز در گردش نگه دارد.

دو قانونگذار تگزاس دو لایحه برای ایجاد یک ارز دیجیتال مبتنی بر ایالت با پشتوانه طلا ارائه کردند. این اقدام علی‌رغم مخالفت چندین قانون‌گذار آمریکایی که با معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) مخالف هستند، صورت می‌گیرد.

سناتور برایان هیوز لایحه ۲۳۳۴ سنا را در ۱۰ مارس به همراه مارک درازیو، نماینده ایالتی، که لایحه ۴۹۰۳ مجلس نمایندگان را در همان روز ارائه کرد، ارائه کرد، گفت که ارزهای دیجیتال با معادل های کسری از طلای فیزیکی پشتیبانی خواهند شد.

در این لایحه آمده است: «هر واحد ارز دیجیتال صادر شده، درصد معینی از یک تروی اونس طلا را در امانت دارد.

منبع: capitol.texas.gov

توضیح داده شد که وقتی شخصی مقدار مشخصی ارز دیجیتال خریداری می کند، کمیسیونر از مبلغ دریافتی برای خرید همان مقدار طلا استفاده می کند.

خریدار معادل طلای خریداری شده توسط مدیر با پول دریافتی از خریدار، ارز دیجیتال دریافت می کند.

تاکید شد که ارزش یک واحد ارز دیجیتال باید با ارزش کسری مناسب از اونس تروی طلا در زمان معامله برابری کند.

مرتبط: CBDC منجر به کنترل مطلق دولتی می شود

در این لایحه آمده است: «امین باید طلای کافی برای بازخرید طلا برای همه واحدهای ارز دیجیتال صادر شده و هنوز با پول یا طلا حفظ کند.»

اضافه شد که ممکن است هزینه ای «به هر حال ضروری» برای پوشش هزینه های مدیریت این فصل تعیین شود.

هیچ یک از این لایحه ها تصویب یا به رأی گذاشته نشده است، اما هر دو می گویند این قانون از «اول سپتامبر ۲۰۲۳» اجرایی خواهد شد.

چندین قانونگذار ایالات متحده اخیراً ادعا کرده اند که با معرفی CBDC مورد حمایت ایالات متحده مخالفت کرده اند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در یک کنفرانس مطبوعاتی در ۲۰ مارس گفت که CBDC به دولت “قدرت بیشتری” می دهد، و افزود که “نگاه دست اول از تمام فعالیت های مصرف کننده” به دولت ارائه می دهد.

در همین حال، در ۲۱ مارس، سناتور جمهوری خواه تد کروز لایحه ای را ارائه کرد که فدرال رزرو را از راه اندازی CBDC “مستقیم به مصرف کننده” منع می کند، پیشنهاد می کند که سیاست ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال “از حریم خصوصی مالی محافظت می کند.” این مهم تر از همیشه است. برای اطمینان از آن تسلط دلار را حفظ کنید و نوآوری را تقویت کنید. ”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اند

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا