اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران تگزاس قطعنامه ای را برای محافظت از استخراج کنندگان بیت کوین و HODLers ارائه کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Lone Star State همچنین خانه بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین و همچنین استخراج‌کنندگانی است که از محیط سازگار با مقررات آن بهره می‌برند.

کودی هریس، نماینده کنگره تگزاس، قطعنامه ای را ارائه کرده است که هدف آن این است که قانونگذار ایالتی بگوید: “ما از اقتصاد بیت کوین استقبال می کنیم.”

در قطعنامه ای که در 21 مارس منتشر شد، هریس به قانونگذار تگزاس گفت: “از افرادی که در شبکه بیت کوین کد می نویسند یا توسعه می دهند، و همچنین ماینرها و بیت کوینرهای فعال در ایالت Lone Star محافظت کنید. ما شما را تشویق می کنیم حمایت خود را از انجام این کار اعلام کنید. یک نماینده ایالتی اضافه کرد که حق قانون اساسی تگزاس برای “تمام توقیف ها یا جستجوهای نادرست” باید به تلاش ها برای بررسی دارایی های دیجیتال ساکنان گسترش یابد.

در این قطعنامه آمده است: «افراد استخراج بیت کوین در تگزاس به هیچ وجه ممکن است با قوانین یا قطعنامه‌هایی که اقداماتی را محدود می‌کنند که از شبکه بیت‌کوین برای امنیت ارزهای مجازی محافظت می‌کند، جلوگیری شود. “همه کسانی که در جامعه گسترده تر، مالکیت بیت کوین را به عنوان راهی برای ذخیره ثروت و انجام معاملات همتا به همتا با سایر تگزاسی های قانونمند انتخاب می کنند، همیشه در داشتن و استفاده از بیت کوین آزاد و ایمن خواهند بود. شما این احساس را خواهید داشت.”

قطعنامه 89 همزمان، در صورت تصویب، تأثیر کمی بر قوانین و مقررات تگزاس خواهد داشت و احساسات خاصی را در میان اعضای کنگره ایجاد می کند. این قطعنامه به سرکوب ماینرهای ارزهای دیجیتال توسط دولت چین اشاره می کند، اقدامی که بسیاری از شرکت ها را به تگزاس سوق داده است. Riot Platforms، Core Scientific و White Rock Management از جمله شرکت هایی هستند که به دنبال راه اندازی عملیات در Lone Star State هستند.

طبق قانون تجارت ایالتی، ارزهای مجازی به عنوان بخشی از اصلاحیه کد تجاری یکنواخت تگزاس مجاز هستند. اما برخی از قانونگذاران در سطح فدرال از رژیم نظارتی به ظاهر ضعیف تگزاس به دلیل تأثیرات بالقوه زیست محیطی ناشی از مصرف انرژی شرکت های معدنی انتقاد کرده اند.

مربوط: ماینینگ بیت کوین از سفرهای بین ایالتی برای آموزش قانونگذاران آمریکایی حمایت می کند

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، که در نوامبر 2022 برای یک دوره چهار ساله دیگر انتخاب شد، خود را به عنوان “حامی پیشنهاد رمزنگاری” در این ایالت توصیف کرده است. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا گفت که تگزاس در حال بررسی ممنوعیت ارزهای دیجیتال بانک مرکزی خارجی و داخلی در پی ابتکار مشابهی است که دفتر وی در 20 مارس اعلام کرد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا