اخبار ارز دیجیتال

Tether (USDT) تاریخچه سرمایه بازار ۱۰۰ میلیارد دلار ATH

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تتر (USDT)، استیبل کوین پیشرو در بازار کریپتو، در آستانه موفقیت بزرگ است زیرا ارزش بازار آن به بالاترین رقم تاریخ ۱۰۰ میلیارد دلار نزدیک می شود. طبق آخرین داده های CoinMarketCap، USDT اکنون دارای ارزش بازار ۹۷.۱ میلیارد دلاری است که نشان دهنده افزایش چشمگیر نسبت به ارقام قبلی است.

ثبات USDT و تسلط بر بازار

آنچه تتر را از رقبای خود متمایز می کند، ثبات ثابت و ارزش پایدار آن در حدود ۱ دلار است. در میان نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، USDT به عنوان چراغی از ثبات است که سرمایه گذارانی را که به دنبال محافظت در برابر نوسانات قیمت هستند، جذب می کند.

علاوه بر این، تتر نقش مهمی در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و استراتژی‌های کشاورزی بازده ایفا می‌کند. کاربران از USDT به عنوان وثیقه، نقدینگی یا در فعالیت‌های مختلف بازدهی در پلتفرم‌های DeFi استفاده می‌کنند که باعث افزایش گردش و تقاضای بازار USDT می‌شود.

در حالی که سایر استیبل‌کوین‌ها برای کسب جایگاهی در فضای کریپتو رقابت کرده‌اند، هیچ کدام به تسلط USDT نزدیک نشده‌اند. نزدیک‌ترین رقیب، USD Coin (USDC)، با ارزش بازار ۲۸ میلیارد دلار در رتبه هفتم قرار دارد که بر تسلط بی‌رقیب تتر در صنعت استیبل کوین تأکید می‌کند.

دیدگاه های متخصص در مورد پتانسیل تتر

کارشناسان صنعت بلافاصله به اهمیت ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری تتر پی بردند. مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، موقعیت رهبری تتر در بازار استیبل کوین و پیامدهای آن را برای بخش مالی به طور گسترده‌تر برجسته کرد.

وی در یادداشتی اعلام کرد پست کردن او گفت که ارزش بازار رو به رشد تتر در X می تواند نشان دهنده تسلط فزاینده دلار، با تأثیرات بالقوه بر دارایی های سنتی مانند کالاها و طلا باشد.

به طور مشابه، پلت فرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment با اشاره به یک روند صعودی در ارزش بازار استیبل کوین، به رهبری تتر. به گفته Santiment، ارزش کل بازار استیبل کوین ها شامل USDT، USDC، DAI، BUSD، TUSD و USDP در چهار ماه گذشته ۹.۴۲ میلیارد دلار افزایش یافته است.

با نزدیک شدن USDT به نقطه عطف تاریخی ۱۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار، جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر آغاز عصر جدیدی از تسلط استیبل کوین است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا