🚨 اخبار ارز دیجیتال

تتر «به وضوح تکرار می‌کند» بدون قرار گرفتن در معرض بانک‌های امضاکننده


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارائه‌دهنده استیبل‌کوین اتهاماتی را که در رابطه با قرار گرفتن در معرض بانک امضاکننده در حال سقوط است را رد کرده است.

پس از اینکه یک مقاله بلومبرگ ادعا کرد که بین ارائه‌دهنده استیبل کوین تتر و یک بانک امضاکننده منحل شده قرار دارد، شایعاتی مبنی بر تعامل بین این دو شرکت منتشر شد.

با این حال، تتر به زودی تماس گرفت و ادعاهای مطرح شده در مقاله اصلی را روشن کرد. من می خواهم به وضوح تکرار کنم که این کار را نکرده ام.”

ناشر استیبل کوین بخشی از مقاله را برجسته کرد و به این نکته اشاره کرد که هیچ مشکلی بین تتر و بانک پذیره نویس وجود ندارد و این بانک توضیح نداده است که حساب راه اندازی نشده است.

کوین تلگراف برای روشن شدن بیشتر وضعیت با تتر تماس گرفته است.

این مقاله ابتدا ادعا می کند که تتر از طریق Signature با تشویق کاربران به ارسال دلار آمریکا به بانک شریک خود در Capital Union در باهاما از طریق Signature به سیستم بانکی ایالات متحده دسترسی پیدا کرده است. گفته شد که

این ادعاها از سوی بلومبرگ ظاهر شد حتی اگر پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در ۱۲ مارس در توییتر فاش کرد که این شرکت هیچ دخالتی با Signature Bank نداشته است. در ۲ و ۱۰ مارس، این شرکت در توییتی اعلام کرد که به ترتیب با بانک سیلورگیت و سیلیکون ولی (SVB) ارتباطی ندارد.

مربوط: Tether CTO Depeg USDC: “Maxis بیت کوین در تمام مدت درست بود” | PBW 2023

در رویداد اخیر هفته بلاک چین ۲۰۲۳ پاریس، آردوینو به کوین تلگراف گفت که تتر حدود ۱.۷ میلیارد دلار ذخایر مازاد دارد. او همچنان USDT (USDT) را یکی از “ایمن ترین دارایی های جهان” پس از بحران بانکی خواند.

این به دنبال بازگشت تتر به “ادعای پیش پا افتاده” وال استریت ژورنال در ۳ مارس مبنی بر جعل اسناد توسط این شرکت برای افتتاح حساب بانکی است. این گزارش ادعا می‌کند که تتر فاکتورهای فروش و تراکنش‌ها را جعل کرده و از این فرصت برای باز کردن حساب‌های بانکی پشت سر اشخاص ثالث استفاده کرده است.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنند

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا