اخبار ارز دیجیتال

تتر یادداشت تفاهمی با گرجستان برای توسعه زیرساخت بیت کوین P2P امضا می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف این مشارکت ایجاد تغییر در بخش های دولتی و تجاری است.

تتر، ناشر استیبل کوین، یادداشت تفاهم (MoU) با دولت گرجستان برای توسعه زیرساخت مبتنی بر بیت کوین و همتا به همتا در گرجستان امضا کرده است. همکاری استراتژیک بین ناشر استیبل کوین و دولت گرجستان بر ایجاد زیرساخت های حیاتی برای شکوفایی اکوسیستم استارتاپی گرجستان متمرکز خواهد بود.

تلاش مشترک بین این دو با هدف جلب توجه بین المللی و سرمایه گذاری در فضای غیرمتمرکز نوپا صورت می گیرد. هدف این مشارکت کمک به محبوبیت فناوری P2P در سطح ایالت و ایجاد ابزارهای مالی پیرامون آن است. حوزه های کلیدی توسعه شامل آموزش در مورد بیت کوین و فناوری بلاک چین، ایجاد زیرساخت های پرداخت برای بازرگانان، و توسعه سیستم های ارتباطی همتا به همتای انعطاف پذیر، باز و خصوصی است.

تتر گفت که مشارکت آن با دولت جورجیا همچنین ساخت و استقرار سیستم‌های مالی و ارتباطی قدرتمند و مستقل را بررسی می‌کند. این شامل تسهیل پذیرش پرداخت‌های دیجیتال و سیستم‌های ارتباطی مبتنی بر فناوری همتا به همتا و همچنین بهبود زیرساخت‌های موجود برای اطمینان از استحکام و قابلیت اطمینان در پشتیبانی از راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین است. هدف این مشارکت ایجاد تغییر در بخش های دولتی و تجاری است.

ایالت جورجیا یک صندوق ویژه برای استارت آپ های محلی ایجاد خواهد کرد تا از توسعه فناوری بلاک چین حمایت کند و گرجستان را به عنوان کشوری با اکوسیستم جذاب برای استارت آپ های فناوری معرفی کند. ایراکلی ناداریشویلی، معاون وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گفت: این تلاش مشترک “به توسعه فناوری بلاک چین محلی در کشور و معرفی شرکت های فعال در این زمینه در گرجستان کمک می کند.”

مربوط: صرافی‌های ارزهای دیجیتال همتا به همتا برای مقابله با تغییر چشم‌انداز قانونی تلاش می‌کنند

تلاش مشترک تتر در گرجستان اولین کار نیست و در طول سال‌ها بسیاری از غول‌های ارزهای دیجیتال، نه فقط تتر، از نزدیک با دولت برای محبوبیت این فناوری نوپا همکاری کرده‌اند. در بیشتر موارد، تلاش‌های مشترک منجر به درک بهتر فناوری توسط دولت‌های مربوطه می‌شود که در نهایت منجر به مقررات تهاجمی می‌شود.

السالوادور، اولین کشوری که بیت‌فینکس را به‌عنوان یک ارز قانونی قانونی کرد، بیت‌فینکس را به‌عنوان شریک اصلی فناوری مبادلاتی دارد و در نهایت اولین مجوز دارایی دیجیتال خود را نیز به این صرافی اعطا کرد. به همین ترتیب، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ماه مه 2022 یادداشت تفاهمی با قزاقستان امضا کرد و یک سال بعد تأییدیه انطباق را از این کشور دریافت کرد.

تتر در زمان انتشار به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: اعتیاد به معاملات ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا