اخبار ارز دیجیتال

تتر کانتور فیتزجرالد را برای کمک به نظارت بر سبد درآمد ثابت استخدام می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ناشران USDT در تلاش برای افزایش شفافیت دارایی های خود در بخش های مالی و حسابداری سنتی سرمایه گذاری می کنند.

وال استریت ژورنال در ۱۰ فوریه گزارش داد که ناشر استیبل کوین Tether Holdings Inc. برای مدیریت سبد مالی خود به خدمات غول های وال استریت متکی است.

وال استریت ژورنال، به نقل از منابع آگاه، گفت که شرکت خدمات مالی Kantor Fitzgerald از تتر حمایت می کند، که بر سبد اوراق قرضه ۳۹ میلیارد دلاری متشکل از اسناد خزانه داری ایالات متحده که گزارش شده در آنجا وجود دارد، نظارت می کند. این گزارش نشان می‌دهد که برخی از شرکت‌های وال استریت با وجود نگرانی‌های دائمی که صنعت با آن مواجه است، مایل به حمایت از ارائه‌دهندگان خدمات رمزنگاری هستند.

[درسال۱۹۴۵تأسیسشد،CantorFitzgeraldدرخدماتبانکداریسرمایهگذاری،ازجملهفروشسهامواوراققرضهسازمانیتخصصدارداینشرکتادعامیکندکهبیشاز۱۲۰۰۰نفررااستخداممیکندمشارکتخاصکانتورفیتزجرالدباصادرکنندهاستیبلکوین،بهغیراز«مدیریت»بخشیازپرتفویتتر،درگزارشWSJبهتفصیلذکرنشدهاست[۱۹۴۵年に設立されたCantorFitzgeraldは、機関投資家向け株式および債券の販売を含む投資銀行サービスを専門としています。同社は۱۲۰۰۰人以上を雇用していると主張しています。テザーのポートフォリオの一部を「管理」する以外に、キャンター・フィッツジェラルドがステーブルコイン発行者に具体的に関与していることは、WSJのレポートでは詳しく説明されていません。

کوین تلگراف با سخنگوی تتر تماس گرفت تا در مورد مشارکت ادعایی با کانتور فیتزجرالد جویا شود. این شرکت بیانیه زیر را صادر کرد:

تتر به یکی از مهم‌ترین بازیگران صنعت دارایی‌های دیجیتال تبدیل شده است که با همتایان با کیفیت بالا کار می‌کند و مرتباً به دنبال فرصت‌های تجاری جدید است.

مجموع دارایی های تتر تا ۳۱ دسامبر ۶۷ میلیارد دلار بود که بیش از ۶۶ میلیارد دلار بدهی تلفیقی بود و حداقل ۹۶۰ میلیون دلار ذخایر مازاد به شرکت داد. این شرکت بر اساس شهادت مستقل BDO، سود خالص ۷۰۰ میلیون دلاری را در سه ماهه چهارم گزارش کرد.

تتر تلاش کرده است شایعات مربوط به پرداخت بدهی و استانداردهای حسابداری خود را از بین ببرد، اما نشریات بزرگ به دلیل شفاف نبودن دارایی های پشتوانه ذخایر USDT (USDT) خود بارها از این شرکت استناد شده است. در سال ۲۰۲۲، انتقادات از اینکه آیا USDT تتر کاملاً است یا خیر تغییر کرده است. پشتوانه ترکیب دارایی هایی است که پشتوانه استیبل کوین ها هستند. در ماه اکتبر، تتر در پاسخ به بررسی دقیق پرتفوی خود، ادعاهایی مبنی بر قرار گرفتن بیش از حد در معرض اوراق تجاری چین، از قرار گرفتن اوراق تجاری خود به نفع اسناد خزانه داری خارج شد.

مربوط: شواهد نشان می‌دهد که ۸۲ درصد از ذخایر تتر در دارایی‌های «بسیار مایع» نگهداری می‌شوند.

طبق CoinMarketCap، USDT تتر با ارزش بازار تقریباً ۶۸.۲ میلیارد دلار، بزرگترین استیبل کوین باقی مانده است.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا