اخبار ارز دیجیتال

Tether برای مبارزه با بازار محتوای کودک آزاری حرکت می کند

تتر با شبکه ضد کودک آزاری INHOPE همکاری می کند تا به صنعت کمک کند تا با بازار مواد سوء استفاده از کودکان مبارزه کند.

هدف تتر از طریق همکاری با INHOPE افزایش دید و کاهش کنترل بر پرداخت‌های ارزهای دیجیتال مورد استفاده در بازارهای محتوای سوء استفاده از کودکان است.

اپراتورهای استیبل کوین در حال کار با INHOPE، یک شبکه جهانی برای مبارزه با مواد سوء استفاده جنسی آنلاین از کودکان (CSAM)، به اشتراک گذاری اطلاعات، همکاری با سهامداران، و دور نگه داشتن بازیگران بد از اکوسیستم ارزهای دیجیتال هستند.

بر اساس اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، این همکاری با هدف توسعه روش های استاندارد برای صنعت ارزهای دیجیتال برای شناسایی و گزارش در مورد این بازارهای زیرزمینی است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، گفت که این شرکت با سازمان‌های مجری قانون، آژانس‌های اطلاعات مالی، قانون‌گذاران و تنظیم‌کنندگان استاندارد در سراسر جهان برای ایجاد «کنترل‌های معقول کاهش ریسک» همکاری می‌کند.

ما علاقه خاصی به بهبود توانایی کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال برای شناسایی و گزارش حواله‌های مرتبط با بازارهای آنلاین CSAM به مقامات داریم.»

از سال ۱۹۹۹، INHOPE شبکه ای از خطوط ارتباطی را شامل تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا، روسیه، آفریقای جنوبی، قاره آمریکا، آسیا، استرالیا و نیوزلند راه اندازی کرده است.

این مشارکت توسط جنبشی برای جلوگیری از استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی مبادله مواد کودک آزاری آنلاین انجام می شود.

مطالب مرتبط: بهره‌برداری‌ها و سوءاستفاده‌های متاورس در سال ۲۰۲۳ در حال افزایش است: کسپرسکی

بیانیه رئیس مشارکت های جهانی INHOPE، سامانتا ولف، بر این واقعیت تأکید می کند که این بازارها از تمام فناوری های پرداخت موجود استفاده می کنند و همکاری بیشتر بین سازمان های بخش خصوصی و دولتی لازم است.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال، خطوط تلفن و آژانس‌های مجری قانون باید راه‌حل‌های بیشتری را برای مبارزه با CSAM از طریق اشتراک‌گذاری اطلاعات حیاتی و اطلاعات عملی کارآمدتر بررسی کنند.

تجارت ارزهای دیجیتال در گذشته به دلیل تسهیل تجارت مواد کودک آزاری مورد توجه قرار گرفته است. گزارش Chainalysis در سال ۲۰۲۰ پرداخت های بیت کوین (BTC) به ارزش تقریبی ۹۳۰۰۰۰ دلار به آدرس های مرتبط با ارائه دهندگان CSAM در سال ۲۰۱۹ را ردیابی کرد.

یونیسف خواستار افزایش نظارت نظارتی بر بازار ارزهای دیجیتال در اوایل سال ۲۰۲۲ شد تا با استفاده از ارزهای دیجیتال برای تسهیل تجارت مواد کودک آزاری مبارزه کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا