اخبار ارز دیجیتال

بازارهای تتر و کریپتون برای حمایت از معاملات USDT در بازار مرکزی آرژانتین


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازار مرکزی هر ماه به بیش از 12 میلیون نفر در آرژانتین غذا می دهد. این حرکت به کسب و کارها اجازه می دهد تا فاکتورها را به USDT دریافت و پرداخت کنند.

آرژانتینی ها اکنون می توانند از استیبل کوین USDT برای خرید محصولات لبنی در بازار مرکزی در بوئنوس آیرس، یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میوه و سبزیجات در آمریکای لاتین استفاده کنند. این حرکت با مشارکت بین صادرکننده استیبل کوین تتر و پلتفرم رمپ روشن/خاموش کریپتون مارکتس امکان پذیر شده است.

این مشارکت به کسب و کارها اجازه می دهد تا فاکتورها را به USDT دریافت و پرداخت کنند و همچنین بخشی از حقوق کارمندان خود را به صورت استیبل کوین بپردازند. به گفته شهر بوئنوس آیرس، بازار مرکزی ماهانه به بیش از 12 میلیون نفر خدمات رسانی می کند و بیش از 500 شرکت عمده فروشی را در خود جای داده است. علاوه بر این، تعداد کارکنان بیش از 2000 نفر است.

تتر در بیانیه‌ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، گفت: این مشارکت همچنین هزینه‌های واسطه‌ای را کاهش می‌دهد و گزینه‌های پرداخت مرتبط با دلار آمریکا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آن را کمتر در معرض نوسانات بازار قرار می‌دهد.

به لطف تورم شدید و کاهش ارزش پزو قانونی، پذیرش ارزهای دیجیتال در آرژانتین افزایش یافته است. تورم در این کشور آمریکای لاتین در ماه آوریل به 108.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رسید که بالاترین سطح از سال 1991 است، پس از افزایش 104.3 درصدی در ماه مارس. بانک مرکزی آرژانتین در 15 ماه مه نرخ پایه را به 97 درصد افزایش داد، اما به نظر نمی رسد سیاست سختگیرانه آن برای مهار تورم آنقدر جسورانه باشد.

نرخ تورم یک ساله آرژانتینمنبع: اقتصاد تجارت، آزمایشگاه ملی

پائولو آردوینو، وزیر امور خارجه آرژانتین گفت: “با ادامه کاهش ارزش پول خود، آرژانتینی ها به راه حلی نیاز دارند تا آزادی اقتصادی خود را دنبال کنند. ما یک قدم به پایان دادن به مبارزه با آردوینو نزدیک تر خواهیم بود.” مدیر فنی تتر.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، دانیل فاگ از آزمایشگاه IOV، پایه پلتفرم قراردادهای هوشمند Rootstock، گفت که بازارهای نوظهور در حال افزایش هستند زیرا مردم به ارزهای دیجیتال به عنوان پناهگاهی امن در برابر شوک های اقتصاد کلان نگاه می کنند. او گفت که او در خط مقدم است. پذیرش ارز دیجیتال وی خاطرنشان کرد: برای من چیزی که می‌خواهم ارزهای دیجیتال شبیه به آن باشند این است که آنها در حال حاضر در ترکیه، کلمبیا، نیجریه و آرژانتین هستند.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا