اخبار ارز دیجیتال

ذخیره بیت کوین تتر ۱.۵ میلیارد دلار: BDO ایتالیا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشاور مالی و شرکت حسابداری همچنین فاش کرد که تتر حدود ۳.۴ میلیارد دلار فلزات گرانبها را در اختیار دارد.

آخرین گزارش صدور گواهینامه BDO ایتالیا در مورد تتر نشان داد که بیت کوین (BTC) حدود ۱.۵ میلیارد دلار ذخایر صادرکننده استیبل کوین یا حدود ۲ درصد از کل ذخایر در پایان سه ماهه اول را به خود اختصاص داده است. این شرکت حسابداری در گزارش های قبلی بیت کوین را مشخص نکرده است.

فلزات گرانبها نیز در این گزارش عنوان خاص خود را داشتند که نشان می‌دهد تتر حدود ۳.۴ میلیارد دلار دارایی یا حدود ۴ درصد از کل ذخایر را در اختیار دارد.

در یک اطلاعیه همراه، تتر اعلام کرد که اطلاعاتی را در مورد ذخایر بیت کوین و فلزات گرانبها خود برای ارائه شفافیت بیشتر به دارندگان استیبل کوین USDT ارائه کرده است.

CRR برای اولین بار دسته‌های اضافی را با هدف افزایش شفافیت گزارش‌دهی ذخایر تتر ارائه می‌کند. طلای فیزیکی، مخازن یک شبه، اوراق قرضه شرکتی و مالکیت بیت کوین به طور جداگانه گزارش می‌شوند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است که تتر در سه ماهه اول با ۲۰ درصد افزایش در گردش سکه، ۱.۴۸ میلیارد دلار سود کسب کرده است. این افزایش در گردش، کل ذخایر تتر را به رکورد بالای ۸۱.۸ میلیارد دلار رساند.

رشد اخیر تتر ممکن است تا حدی ناشی از کاهش بزرگترین رقیب آن، سکه دلار آمریکا (USDC) Circle باشد. USDC در ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض بانک های ورشکسته سیلیکون ولی، به طور موقت پیوند خود را در بازار ثانویه کاهش داد. سکه به سرعت میخ خود را به دست آورد، اما ارزش بازار آن از آن زمان در حال کاهش بوده است. جرمی آلر، مدیر عامل Circle، به سرکوب ادعایی نظارتی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال به عنوان یکی دیگر از عوامل کاهش اخیر اشاره کرد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا