اخبار ارز دیجیتال

Tether از طریق سرمایه گذاری در CityPay.io، دسترسی به گرجستان را افزایش می دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف این مشارکت تقویت صنعت پرداخت گرجستان با معرفی بهبود کارایی است.

ناشر استیبل کوین تتر در 31 مه اعلام کرد که در حال گسترش حضور خود در جمهوری گرجستان از طریق سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت پردازش پرداخت CityPay.io است که در بیش از 600 مکان در جمهوری گرجستان فعالیت می کند.

CityPay.io خدمات پرداخت را به طیف گسترده ای از مشتریان، از جمله شرکت های بزرگ مانند هتل های Wendy و Radisson ارائه می دهد. تتر با سرمایه گذاری استراتژیک خود در CityPay.io قصد دارد صنعت پرداخت گرجستان را با افزایش کارایی و راحتی تقویت کند.

گرجستان خود را به عنوان یکی از پرسودترین مقاصد برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال تثبیت کرده است و به لطف چارچوب نظارتی پیشرفته‌اش، چندین شرکت را برای راه‌اندازی عملیات جذب کرده است. دولت گرجستان قصد دارد از مزیت رقابتی خود برای تثبیت خود به عنوان یک مرکز برجسته ارزهای دیجیتال جهانی استفاده کند.

مربوط: ذخیره بیت کوین تتر 1.5 میلیارد دلار: BDO ایتالیا

گرجستان در سال 2022 مقررات جدیدی را برای ارزهای دیجیتال معرفی خواهد کرد. در آن زمان، وزیر اقتصاد گرجستان و معاون نخست وزیر Levan Davitashvili توسعه یک چارچوب نظارتی برای تجارت دیجیتال و تجارت ارزهای دیجیتال را اعلام کردند.

در ماه مارس، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس یک هاب بلاک چین جدید در گرجستان تأسیس کرد. این هاب که “Web3 Outpost” نام دارد، با هدف ترویج پذیرش ارزهای دیجیتال در کشور است. بایننس قصد دارد استعدادها را به فضای بلاک چین در گرجستان جذب کند، فرصت های شغلی بیشتری ایجاد کند و آموزش های صنعتی ارائه دهد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا