🚨 اخبار ارز دیجیتال

Tether CTO وام گرفتن از وام دهنده ورشکسته سلسیوس را رد می کند

مدیر ارشد فناوری تتر گفت یک اشتباه تایپی یا “سوء تفاهم” در پرونده ورشکستگی سلسیوس توسط بازپرس منصوب شده توسط دادگاه، شوبها پیلای وجود دارد.

به گفته مدیر ارشد فناوری تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین جهان از نظر ارزش بازار، هیچ وامی از وام دهنده رمزارز شکست خورده سلسیوس دریافت نکرده است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر و صرافی رمزارز Bitfinex، در ۳۱ ژانویه توییت کرد. ارائه آن افسار «هرگز از درجه سانتیگراد وام نگرفته است».

در این توییت در پاسخ به گزارش بازرس ورشکستگی درجه سانتیگراد، به اشتباه ادعا شده بود که تتر در کنار شرکت هایی مانند Three Arrows Capital که ۷۵ میلیون دلار از این شرکت وام گرفته اند، در میان وام گیرندگان سلسیوس قرار دارد. گفته می شود که وی به آن اشاره می کند.

صفحه ۱۸۳ گزارش بررسی که در ۳۱ ژانویه منتشر شد، بیان می‌کند که “وام سلسیوس به تتر دو برابر سقف اعتبار آن بود.”

این گزارش بیان می‌کند که «قرار گرفتن در معرض تتر در نهایت از ۲ میلیارد دلار فراتر رفت»، که در اواخر سپتامبر ۲۰۲۱ به کمیته ریسک توضیح داده شد که «خطر وجودی» را برای درجه سانتی گراد ایجاد می‌کند.

آردوینو، که قرار گرفتن در معرض درجه سانتیگراد مشکل ساز را انکار می کند، پیشنهاد کرد که شوبا پیلای، ممتحن، حروف اضافه را در گزارش معاینه با هم مخلوط کند.

مدیر ارشد فناوری Tether در یک تاپیک توییتری که توسط خبرنگار فایننشال تایمز، Kadim Shuver آغاز شد، نوشت: “این یا اشتباه تایپی است یا اشتباه تایپی.”

شابر هم ذکر شده گزارش ممتحن این موضوع را به درجه ای از سوء تفاهم مرتبط دانسته و بیان می کند:

«در حالی که گزارش بررسی‌کننده در بالا توضیح می‌دهد که سلسیوس یک «وام» به Tether دارد، من گمان می‌کنم که این قرار گرفتن به دلیل ارسال وثیقه‌ای بیش از مبلغی که از تتر وام گرفته است، ایجاد شده باشد. من معتقدم که وجود دارد. ”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سلسیوس ظاهراً یک میلیارد دلار از Tether در بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۲۱ وام گرفته است و بنیانگذار الکس ماشینسکی گفت که سلسیوس نرخ بهره بین ۵٪ تا ۶٪ را پرداخت خواهد کرد. در ژوئن ۲۰۲۲، تتر اعلام کرد که وام ۹۰۰ دلاری را که حدود یک ماه پس از توقف برداشت سلسیوس داده شده بود، منحل کرده است.

مربوط: سلسیوس فهرستی از کاربرانی را منتشر می‌کند که واجد شرایط برداشت بیشتر دارایی‌های خود هستند

با این حال، طبق آخرین گزارش ارزیابی، مبلغ وام بسیار بیش از یک میلیارد دلار بود. محقق Shubber، که گفت وثیقه تمام دارایی سلسیوس است، نوشت: «سلسیوس ۱.۸۲۳ میلیارد دلار استیبل کوین USDT از تتر بدهکار بود و ۲.۶۱۲ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را به عنوان وثیقه متعهد کرد».

جدا از ارائه وام های کلان به سلسیوس، تتر به عنوان یک سرمایه گذار اولیه در شرکت های ورشکسته شناخته می شود. در سال ۲۰۲۰، سلسیوس سرمایه ۱۰ میلیون دلاری از تتر را تضمین کرد و مدیر عامل شرکت Mashinski تأیید قابل توجهی از سوی شرکت را برجسته کرد.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا