اخبار ارز دیجیتال

Tether CTO وام گرفتن از وام دهنده ورشکسته سلسیوس را رد می کند

مدیر ارشد فناوری تتر گفت یک اشتباه تایپی یا “سوء تفاهم” در پرونده ورشکستگی سلسیوس توسط بازپرس منصوب شده توسط دادگاه، شوبها پیلای وجود دارد.

به گفته مدیر ارشد فناوری تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین جهان از نظر ارزش بازار، هیچ وامی از وام دهنده رمزارز شکست خورده سلسیوس دریافت نکرده است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر و صرافی رمزارز Bitfinex، در 31 ژانویه توییت کرد. ارائه آن افسار «هرگز از درجه سانتیگراد وام نگرفته است».

در این توییت در پاسخ به گزارش بازرس ورشکستگی درجه سانتیگراد، به اشتباه ادعا شده بود که تتر در کنار شرکت هایی مانند Three Arrows Capital که 75 میلیون دلار از این شرکت وام گرفته اند، در میان وام گیرندگان سلسیوس قرار دارد. گفته می شود که وی به آن اشاره می کند.

صفحه 183 گزارش بررسی که در 31 ژانویه منتشر شد، بیان می‌کند که “وام سلسیوس به تتر دو برابر سقف اعتبار آن بود.”

این گزارش بیان می‌کند که «قرار گرفتن در معرض تتر در نهایت از 2 میلیارد دلار فراتر رفت»، که در اواخر سپتامبر 2021 به کمیته ریسک توضیح داده شد که «خطر وجودی» را برای درجه سانتی گراد ایجاد می‌کند.

آردوینو، که قرار گرفتن در معرض درجه سانتیگراد مشکل ساز را انکار می کند، پیشنهاد کرد که شوبا پیلای، ممتحن، حروف اضافه را در گزارش معاینه با هم مخلوط کند.

مدیر ارشد فناوری Tether در یک تاپیک توییتری که توسط خبرنگار فایننشال تایمز، Kadim Shuver آغاز شد، نوشت: “این یا اشتباه تایپی است یا اشتباه تایپی.”

شابر هم ذکر شده گزارش ممتحن این موضوع را به درجه ای از سوء تفاهم مرتبط دانسته و بیان می کند:

«در حالی که گزارش بررسی‌کننده در بالا توضیح می‌دهد که سلسیوس یک «وام» به Tether دارد، من گمان می‌کنم که این قرار گرفتن به دلیل ارسال وثیقه‌ای بیش از مبلغی که از تتر وام گرفته است، ایجاد شده باشد. من معتقدم که وجود دارد. ”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سلسیوس ظاهراً یک میلیارد دلار از Tether در بیت کوین (BTC) در سال 2021 وام گرفته است و بنیانگذار الکس ماشینسکی گفت که سلسیوس نرخ بهره بین 5٪ تا 6٪ را پرداخت خواهد کرد. در ژوئن 2022، تتر اعلام کرد که وام 900 دلاری را که حدود یک ماه پس از توقف برداشت سلسیوس داده شده بود، منحل کرده است.

مربوط: سلسیوس فهرستی از کاربرانی را منتشر می‌کند که واجد شرایط برداشت بیشتر دارایی‌های خود هستند

با این حال، طبق آخرین گزارش ارزیابی، مبلغ وام بسیار بیش از یک میلیارد دلار بود. محقق Shubber، که گفت وثیقه تمام دارایی سلسیوس است، نوشت: «سلسیوس 1.823 میلیارد دلار استیبل کوین USDT از تتر بدهکار بود و 2.612 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را به عنوان وثیقه متعهد کرد».

جدا از ارائه وام های کلان به سلسیوس، تتر به عنوان یک سرمایه گذار اولیه در شرکت های ورشکسته شناخته می شود. در سال 2020، سلسیوس سرمایه 10 میلیون دلاری از تتر را تضمین کرد و مدیر عامل شرکت Mashinski تأیید قابل توجهی از سوی شرکت را برجسته کرد.نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا