اخبار ارز دیجیتال

Tether CTO تأیید می کند که برنامه ای برای ذخیره FTX وجود ندارد

FTX کمک مالی از تتر دریافت نخواهد کرد، زیرا تایید کرده است که هیچ برنامه ای برای ارائه تزریق نقدی ندارد، علیرغم گزارش ها، مدیر عامل شرکت برای کمک به چندین شرکت مراجعه کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX حداقل یک نجات دهنده بالقوه را از دست داده است که برای پر کردن یک حفره میلیارد دلاری در ترازنامه گزارش شده خود مبارزه می کند.

پائولو آردوینو، CTO ناشر تتر استیبل کوین، در ۱۰ نوامبر تایید کرد که این شرکت “هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری یا تامین مالی FTX/Alameda ندارد.”

بر اساس گزارش رویترز مورخ ۱۰ نوامبر، نظرات آردوینو نشان می دهد که FTX در حال حاضر با ۹.۴ میلیارد دلار کسری مواجه است و سام بنکمن فرید، مدیر عامل FTX گفت که صرافی را باز نگه می دارد. بنابراین.

بر اساس این گزارش، تتر، صرافی ارزهای دیجیتال OKX و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital از جمله شرکت هایی هستند که Bankman-Fried از آن ها به دنبال کمک مالی است و هر کدام بیش از یک میلیارد دلار به دنبال آن هستند.

به نظر می‌رسد پاسخ مدیر ارشد فناوری تتر مطابق با احساسات پست وبلاگ تتر در ۹ نوامبر باشد. این تضمینی برای جامعه است که آنها در معرض Alameda یا FTX قرار نگرفته اند.

گزارش شده است که ناشر استیبل کوین در تاریخ ۱۰ نوامبر ۴۶۳۶۰۷۰۱ USDT متعلق به FTX را در کیف پول بلاک چین Tron مسدود کرد تا از سازمان های مجری قانون پیروی کند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا OKX یا Sequoia Capital در حال بررسی کمک به صرافی مشکل دار هستند یا خیر.

با این حال، Lennix Lai، مدیر بازارهای مالی OKX در ۹ نوامبر به رویترز گفت که Bankman-Fried از صرافی تا سقف ۴ میلیارد دلار برای پوشش مشکلات نقدینگی FTX درخواست کرده است، اما تایید نکرد که آیا این شرکت از FTX پشتیبانی خواهد کرد یا خیر.

در همین حال، در ۱۰ نوامبر، Sequoia سرمایه گذاری ۲۱۴ میلیون دلاری خود را در FTX به صفر رساند و آن را به عنوان یک ضرر کامل نشان داد و گفت که مشکلات نقدینگی FTX “ریسک پرداخت بدهی ایجاد کرده است.” او افزود که این امر تأثیر قابل توجهی بر شرکت نخواهد داشت.

بر اساس گزارش دو منبع ناشناس که توسط Axios در ۱۰ نوامبر گزارش شده است، طبق گزارشات، FTX صرافی کریپتوکارنسی کراکن نیز مورد نزدیک شدن قرار گرفته است، اگرچه مشخص نیست که آیا دو طرف به توافق رسیده اند یا خیر.

OKX، Kraken، Sequoia Capital و FTX بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مربوط: جنسیس تریدینگ ۱۷۵ میلیون دلار وجوه قفل شده در FTX را فاش می کند

تا کنون، به نظر می‌رسد FTX می‌تواند به برداشت‌های محدود از طریق قرارداد خود با بلاک چین ترون ادامه دهد، و اجازه می‌دهد دارایی‌هایش ۱:۱ با کیف پول‌های خارجی مبادله شوند. با این توافق، توکن‌های مبتنی بر Tron تا ۱۲۰۰ درصد در این پلتفرم معامله می‌شوند، زیرا کاربران برای یافتن خروجی از صرافی عجله داشتند.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا