اخبار ارز دیجیتال

Tether، Circle و Coinbase قرار گرفتن در معرض FTX و Alameda را رد می کنند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، گفت که خرابی های اخیر FTX و Alameda نتیجه اقدامات مخاطره آمیزی مانند سوء استفاده از منابع مالی کاربران است.

در بحبوحه بحران نقدینگی که صرافی ارزهای دیجیتال FTX و شرکت تجاری Alameda Research را تحت تأثیر قرار داده است، برخی از شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال با درخواست‌هایی برای شفاف‌سازی مواجه هستند تا به کاربران اطلاع دهند که آیا در معرض خطر هستند. . با این حال، مدیریت به جامعه اطمینان داده است که با هیچ یک از شرکت های مورد نظر تماس نداشته است.

در پاسخ به نگرانی پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری Tether توسط انجمن کریپتو بزرگ شده است روشن شد ناشر استیبل کوین در توییتی اعلام کرده است که به هیچ یک از شرکت های مشکل دار وابسته نیست. به گفته مدیران تتر، Alameda قبلاً مقدار زیادی از Tether (USDT) را بازخرید کرده است. با این وجود، آردوینو برجسته مواجهه اعتباری سررسید نشده است.

به طور مشابه، جرمی آلر، مدیر عامل Circle رد شد شایعاتی مبنی بر اینکه این شرکت در معرض FTX و Alameda قرار دارد. مدیران استیبل کوین می‌گویند که شرکت‌های آن‌ها در معرض مادی هیچ کدام از شرکت‌ها نیستند. Allaire خاطرنشان می کند که در حالی که FTX و Alameda هر دو مشتری Circle هستند، صادرکننده استیبل کوین وام نمی دهد، توکن های FTX (FTT) را به عنوان وثیقه دریافت نمی کند، و هیچ موقعیتی در FTT نمی گیرد. تاکید کردم که خیر.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase نیز از این فرصت استفاده کرد ضمانت به کاربران اطلاع دهید که شرکت در معرض FTX یا FTT قرار ندارد. آرمسترانگ همچنین تاکید کرد که صرافی ارزهای دیجیتال به Alameda وابسته نیست. مدیران صرافی همچنین از این رویداد به دلیل اقدامات تجاری پرخطر، از جمله سوء استفاده از سرمایه مشتری و تضاد منافع انتقاد کردند.

علیرغم تضمین های مدیران اجرایی، برخی از اعضای جامعه همچنان ناراضی هستند. تماس گرفت برای پاسخگویی به گفته کاربران توییتر، این همان چیزی بود که مدیر عامل FTX سم-بانکمن فرید قبل از بحران گفت، بنابراین هیچ کس دیگر آن را باور نخواهد کرد. اعضای جامعه گفتند که این نوع رویدادها نیازمند نتیجه هستند. آنها گفتند: “شما قابلیت اطمینان می خواهید. SBF را پیدا کنید و او را در سوراخ قرار دهید.”

مربوط: SBF پس از مشکلات در FTX از شاخص میلیاردرهای بلومبرگ سقوط کرد

با ادامه بحران FTX و Alameda، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس قول می‌دهد که روشی را برای ارائه شفافیت کامل ذخایر با استفاده از مکانیزم Proof-of-Reserve با استفاده از Merkle Trees اجرا کند. علاوه بر آقای ژائو، خودی های برجسته صنعت نیز از استفاده از Proof-of-Reserves برای اطمینان بیشتر مصرف کنندگان و ایجاد اعتماد در صنعت حمایت می کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا