🚨 اخبار ارز دیجیتال

تتر پس از انتشار سودهای قوی و تخلیه وجوه از بانک ها به ثبات مالی می بالد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هولدینگ تتر می خواهد مطمئن شود که جهان از اثبات مثبت سه ماهه اول این شرکت مطلع است، حتی در مواجهه با شایعات و انتقادات.

اپراتور استیبل کوین Tether Holdings بیش از ۴.۵ میلیارد دلار از بانک ها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ برداشت کرده است که منجر به “کاهش قابل توجهی” در ریسک طرف مقابل شده است، این شرکت آخرین گواهینامه توسط BDO ایتالیا را تبلیغ می کند. من آن را در پست خود گزارش کردم.

ارزش بازار تتر در سه ماهه اول از ۶۶ میلیارد دلار به بیش از ۸۲ میلیارد دلار افزایش یافت، اما تتر از ۵.۳ میلیارد دلار به ۴۸۱ میلیون دلار کاهش یافت زیرا بیش از ۹۰ درصد از سپرده های بانکی خود را از بین برد. تتر گفت که به رقیبی اشاره کرده است که در ورشکستگی های اخیر بانک متحمل ضرر شده است و گفته است که سپرده های بانکی باقی مانده آن در چندین بانک توزیع شده است.

در همان زمان، تتر اسکناس های خزانه داری ایالات متحده را به بالاترین حد خود یعنی بیش از ۵۳ میلیارد دلار، معادل ۶۴ درصد ذخایر افزایش داد. همراه با سایر دارایی‌ها، توکن USDT تتر در حال حاضر با ۸۵ درصد پول نقد، معادل‌های نقدی و سپرده‌های کوتاه‌مدت پشتیبانی می‌شود که می‌توانند به سرعت برای پردازش بازخریدها فروخته شوند. این شامل بیش از ۷.۵ میلیارد دلار تسهیلات مخزن است. علاوه بر این:

“بالاترین بازدهی در ۱۰ سال گذشته باعث افزایش درآمد و افزایش ذخایر اضافی در Tethers شده است و در واقع USDT را بیش از حد وثیقه می کند.”

به گفته این شرکت، تتر برای نشان دادن تعهد خود به شفافیت، دارایی‌های طلا و بیت‌کوین (BTC) خود را برای اولین بار در راستی‌آزمایی خود در این سه ماهه فاش کرد. این شرکت عملکرد مالی خود را در سه ماهه در مقایسه با سایر شرکت ها برجسته کرد و از BlackRock، Netflix، Starbucks، Cash App و PayPal به عنوان شرکت هایی که عملکرد بهتری داشتند نام برد.

برای ماه ها، تتر سخت کار کرده است تا معیارهای مالی خود را بهبود بخشد و موفقیت های خود را برجسته کند. این شرکت در ماه ژوئن اعلام کرد که ذخایر اوراق تجاری خود را از ۲۰ میلیارد دلار به ۸.۴ میلیارد دلار تا پایان ماه و به صفر تا پایان سال کاهش خواهد داد. آن هدف با موفقیت محقق شد.

تتر که متعلق به Ifinex مستقر در هنگ کنگ است، با اتهامات و اتهامات مالی منفی مبارزه کرده است. زمانی که غول چین اورگراند دچار بحران مالی شد، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه تتر به شدت در اوراق تجاری چین سرمایه گذاری شده است.

در سال ۲۰۲۱، تتر توسط دفتر دادستان کل نیویورک به دلیل ارائه نادرست ارز فیات پشتوانه ذخایر خود، ۱۸.۵ میلیون دلار جریمه شد. این تسویه همچنین خواستار شفافیت مالی بیشتر توسط صادرکنندگان استیبل کوین شد.

مرتبط: مدیر عامل Circle سرکوب ارزهای دیجیتال توسط ایالات متحده را به عنوان دلیل کاهش ارزش بازار USDC مقصر دانست

در اوایل این ماه، جان رید استارک، مدیر اجرایی سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در یک توئیتر «مبادله عمومی بزرگ» با مدیر ارشد فناوری تتر، پائولو آردوینو، گفت: تتر را «خانه غول‌پیکر» نامید.

استارک خاطر نشان تتر قول داده است که در سال ۲۰۲۱ یک حسابرسی کامل را در «ماه‌ها، نه سال‌ها» انجام دهد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. گواهینامه هایی مانند گواهی صادر شده در این سه ماهه معمولاً تمرکز محدودتری دارند و نظر خارجی در مورد سلامت مالی شرکت ارائه نمی دهند.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن عمق، نصب و راه اندازی و سایر خطرات احتمالی وجود داردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا