اخبار ارز دیجیتال

تتر یک میلیارد دلار USDT برای “پر کردن” شبکه Tron اعطا می کند

ردیاب بلاک چین به ضرابخانه USDT وزارت خزانه داری تتر هشدار می دهد که ۱ میلیارد دلار “مجاز است اما صادر نشده است”، مدیر ارشد فناوری پائولو آردوینو می گوید که دارایی ها با درخواست های جاری صدور TRON مرتبط هستند و مبادلات زنجیره ای نشان داد که از آن استفاده خواهد شد.

حساب‌هایی که بر بلاک چین‌های اصلی ضرابخانه، تجارت و انتقال توکن نظارت می‌کنند، تأییدیه ۱ میلیارد دلاری تتر USDT در خزانه‌داری را نشان می‌دهند که قرار است نقدینگی کوتاه‌مدت USDT را برای شبکه TRON فراهم کند. من آن را راه‌اندازی کردم.

WhaleAlert ردیاب بلاک چین مجوز یک میلیارد دلاری Said را برای استفاده به عنوان موجودی مشخص کرد.

آردوینو افزود که این رویداد یک تاییدیه و نه یک صدور واقعی است و مبلغ تخصیص یافته به عنوان موجودی برای درخواست‌های صدور آینده و سوآپ‌های زنجیره‌ای از شبکه TRON تعیین شده است.

طبق صفحه رسمی پرسش‌های متداول Tether، USDT “مجاز اما صادر نشده” برای ایمن کردن فرآیند ایجاد و صدور توکن مورد نیاز است.

Tether با ایجاد USDT «مجاز اما صادر نشده» تعداد دفعاتی را که امضاکنندگان Tether نیاز به دسترسی به کلیدهای خصوصی مجاز خود دارند، محدود می‌کند و در نتیجه آنها را در معرض تهدیدات امنیتی قرار می‌دهد. فرصت‌ها را کاهش می‌دهد.»

با تأیید USDT با Tether Treasury، USDT می تواند بلافاصله پس از دریافت وجوه مشتری صادر شود، و تضمین می کند که ناشران ۱۰۰٪ از ذخایر خود را پشتیبانی می کنند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، توکن های USDT صادر شده در بلاک چین Tron در سال ۲۰۲۳ به بالاترین سطح خود رسیدند. توکن‌های USDT در گردش در شبکه ۴۲.۸ میلیارد دلار هستند، در حالی که USDT روی زنجیره در گردش در بلاک‌چین اتریوم تقریباً ۳۹ میلیارد دلار است.

مدیر ارشد فناوری تتر اخیراً مجوز USDT بزرگ مشابهی را که توسط ردیاب‌های بلاک چین پرچم‌گذاری شده است، با ۱ میلیارد دلار USDT برای پشتیبانی از مبادله زنجیره اتریوم که در ژوئن ۲۰۲۳ انجام شد، توصیف کرد.

تتر عرضه USDT را در سال ۲۰۲۳ افزایش خواهد داد. منبع: Coinmarketcap

تتر از ژانویه تقریباً ۱۶ میلیارد دلار USDT منتشر کرده است و انتظار می رود ارزش بازار آن در سال ۲۰۲۳ از ۸۳ میلیارد دلار فراتر رود. USDT همچنان پیشروترین استیبل کوین ثابت شده با دلار آمریکا از نظر ارزش بازار است.

در مقابل، ارزش بازار استیبل کوین USDC Circle از ۵۰ میلیارد دلار در اوایل سال ۲۰۲۳ به ۲۶ میلیارد دلار در زمان انتشار کاهش یافته است.

گفته می شود که شکست بانک سیلیکون ولی (SVB) به کاهش ارزش بازار USDC کمک کرده است و Circle در زمان سقوط آن در مارس ۲۰۲۳، ۳.۳ میلیارد دلار در بانک داشت.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا