اخبار ارز دیجیتال

دارایی‌های تتر بیش از بدهی‌ها در گزارش ذخیره‌های جدید توسط BDO

تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲، دارایی های تلفیقی تتر حداقل ۶۷ میلیارد دلار بود که حداقل ۹۶۰ میلیون دلار از بدهی های تلفیقی آن بیشتر بود.

تتر، صادرکننده بزرگترین استیبل کوین جهان از نظر ارزش بازار، اثبات ذخایر توسط شرکت پیشرو جهانی حسابداری BDO را تکمیل کرده است.

شرکت استیبل کوین در ۹ فوریه نظر اطمینان BDO را صادر کرد و صحت گزارش ذخیره تلفیقی تتر (CRR) در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ را مجدداً تأیید کرد.

CRR نشان می‌دهد که دارایی‌های تلفیقی تتر حداقل ۶۷ میلیارد دلار بوده است که از بدهی‌های تلفیقی ۶۶ میلیارد دلاری آن، با ذخایر اضافی معادل حداقل ۹۶۰ میلیون دلار بیشتر است.

علاوه بر کاهش وام های تضمین شده خود به عنوان تعهد، این گزارش همچنین نشان می دهد که تتر از سال ۲۰۲۲ بدون هیچ گونه اوراق تجاری خارج شد.

«نظر ما فقط به CRR و کل دارایی‌های تلفیقی و کل بدهی‌های تلفیقی مربوط به آن تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ محدود می‌شود. فعالیت‌های قبل و بعد از این زمان، مانده‌ها و اطلاعات فوق را آزمایش می‌کند. هنگام انجام این کار در نظر گرفته نشده است. BDO نوشت. گزارش.

BDO گفت: علاوه بر این، BDO هیچ رویه‌ای را انجام نداده یا هیچ سطح اطمینانی در مورد فعالیت‌های مالی یا غیرمالی در تاریخ‌ها یا زمان‌هایی غیر از موارد ذکر شده در گزارش ارائه نکرده است.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا