اخبار ارز دیجیتال

تتر بانک خصوصی مستقر در باهاما را به عنوان شریک اضافه می کند: گزارش

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

همکاری جدید گزارش شده بین تتر و بانک بریتانیا، تتر را به سومین بانک مستقر در باهاما تبدیل می کند که با ناشر استیبل کوین شریک می شود.

تتر، ناشر استیبل کوین پشت USDT، بنا به گزارش ها، Britannia Bank & Trust، یک بانک خصوصی مستقر در باهاما را برای پردازش نقل و انتقالات دلار در پلتفرم خود اضافه کرده است.

بلومبرگ در 29 آگوست گزارش داد که تتر در چند ماه گذشته به مشتریان خود دستور ارسال پول به حساب های بانکی بریتانیا را به نقل از افراد آشنا به این موضوع داده است.

با این حال، مشخص نیست که رابطه بانکی تتر با بانک بریتانیا از چه زمانی آغاز شد، اما سایر شرکای بانکی گزارش شده شامل بانک دلتک و بانک کاپیتال یونیون هستند.

شرکت‌های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده به طور فزاینده‌ای مجبور شده‌اند در ماه‌های اخیر به دنبال شرکای بانکی خارج از کشور باشند، زیرا بررسی‌های نظارتی ایالات متحده پس از سقوط تکان دهنده FTX در نوامبر افزایش یافته است.

عدم تمایل تتر به افشای علنی گستره کامل ترازنامه و روابط بانکی خود همچنین FUD صنعت را در گذشته در مورد چگونگی ذخیره 86 میلیارد دلار دارایی توسط ناشر استیبل کوین ترغیب کرده است (مخفف ترس، عدم اطمینان و شک).

مربوط: فدرال رزرو ایالات متحده بررسی دقیق بانک ها و تعامل ارزهای دیجیتال را افزایش می دهد

با توجه به CoinGecko، USDT تتر در حال حاضر بر بازار استیبل کوین با ارزش بازار 82.9 میلیارد دلار و 66.5 درصد از کل بازار تسلط دارد.

در میان بحران بانکی که بانک سیلورگیت، سیگنچر بانک و بانک سیلیکون ولی را فرا گرفت، ارزش بازار USDT در چهار ماهه اول سال 2023 بیش از 20 درصد افزایش یافت و به 80 میلیارد دلار رسید، اما از آن زمان به 800 دلار کاهش یافته است. ثابت در حدود 100 تا 82 میلیارد دلار است.

تغییر ارزش بازار USDT در 12 ماه گذشته. منبع: CoinGecko

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا