اخبار ارز دیجیتال

تتر سهام استخراج کننده بیت کوین Northern Data را به دست می آورد و به همکاری هوش مصنوعی اشاره می کند

سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک در Northern Data از طریق Damoon، یک شرکت Tether Group، ممکن است شامل همکاری‌هایی باشد که از هوش مصنوعی، ارتباطات P2P و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی داده استفاده می‌کنند.

شرکت پشتیبان تتر استیبل کوین (USDT) به عنوان بخشی از حمایت از تلاش‌های هوش مصنوعی (AI) خود، مبلغ نامشخصی را در شرکت استخراج ارز دیجیتال در آلمان سرمایه‌گذاری کرده است.

در یک پست وبلاگی در 21 سپتامبر، تتر گفت که سرمایه گذاری استراتژیک خود در Northern Data، از طریق شرکت گروه تتر Damoon، با هدف نشان دادن “تعهد خود به حمایت از فناوری های نوظهور” از جمله هوش مصنوعی، ارتباطات همتا به همتا و غیره است. اشاره به همکاری های مربوط به ذخیره سازی داده ها کرد. راه حل. این شرکت گزارش فوربس در مورد سرمایه گذاری 420 میلیون دلاری را تکذیب کرد، اما زمانی که برای اظهار نظر با او تماس گرفت، مبلغ دقیقی را ارائه نکرد. کوین تلگراف همچنین با North Data تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

Northern Data در ماه جولای اعلام کرد که با تتر برای خرید Damoon به توافق رسیده است، اما این معامله به این معنی است که ناشر استیبل کوین می‌تواند “حقوق خرید آخرین نسل از سخت‌افزار GPU را قبل از بسته شدن تامین کند.” ما توافق کرده‌ایم سرمایه‌گذاری کنیم. دامون.” پائولو آردوینو، مدیر فناوری، این سرمایه‌گذاری را «ماجراجویی جدید در مرزهای فناوری جدید» توصیف کرد.

تتر استدلال کرد که سرمایه گذاری “جدا از” است. [its] ذخایر» و بر وجوه مشتریان تأثیری ندارد. این شرکت قبلاً به دلیل عدم شفافیت کامل در مورد ذخایر خود با شکایت قضایی در ایالات متحده روبرو شده بود که منجر به جریمه چند میلیون دلاری و دستور ارائه گزارش در مورد حمایت USDT شد.

مربوط: وام های تتر استیبل کوین در سال 2023 با وجود اعلام کاهش اندازه در سال 2022 افزایش خواهند یافت

تتر، بزرگترین ناشر استیبل کوین با ارزش بازار بیش از 83 میلیارد دلار، تعدادی پروژه را در سراسر جهان اعلام کرده است، از مشارکت با بازار کریپتون آرژانتین تا امضای یادداشت تفاهم با دولت گرجستان برای حمایت از توسعه همتا به همتا. زیرساخت های همتا. من سرمایه گذاری های زیادی انجام داده ام. آردوینو در ماه آگوست فاش کرد که برخی از عملیات معدنی این شرکت در آمریکای لاتین مستقر است، اما مشخص نیست که آیا پس از معامله با Northern Data به آلمان نیز گسترش خواهد یافت یا خیر.

مجله: سکه ناپایدار: گیر کردن، چسباندن و سایر خطرات وجود دارد


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا