🚨 اخبار ارز دیجیتال

Do Kwon سوابق چت Slack را به عنوان مدرک بی ربط رد می کند

یک مکالمه Slack بین دو کوون و دانیل شین، بنیانگذاران Terraform Labs، تلاشی را برای سازماندهی تراکنش های تقلبی در بلاک چین Terra نشان داد.

دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، پیام های اسلک را به عنوان شواهدی از گفتگو با دانیل شین، بنیانگذارش، در مورد دستکاری تراکنش ها در بلاک چین Terra برای جذب سرمایه گذاران ذکر کرد. این اهمیت را رد کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در پرونده اخیر دادگاه، مکالمات Slack را بین این دو بنیانگذار که به سپتامبر ۲۰۱۹ بازمی گردد، گنجانده است.

گزارش پیام شل بین دو کوون و دنیل شین.منبع: Dokudroid

گزارش‌های پیام حاکی از آن است که این دو بنیانگذار استراتژی‌های طوفان فکری برای افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به بلاک چین Terra داشتند. با این حال، کوون نشان داده است که قصد دارد بر این معامله تأثیر بگذارد تا تصویر جذاب تری برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

“شما فقط تراکنش های جعلی ایجاد می کنید که واقعی به نظر می رسند.”

Kwon بیشتر توضیح داد که این تراکنش ها مستلزم کارمزد هستند که ممکن است در طول زمان و با رشد Chai حذف شوند.

او همچنین ادعا کرد که چالش این است که ثابت کنیم آنها واقعی هستند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای جلوگیری از افشای این طرح به کار خواهد گرفت، گفت: «ما هر کاری که در توان داریم برای هر کسی که بتواند ثابت کند جعلی است، انجام خواهیم داد.

تمام تلاشم را می‌کنم که نامحرم بمانم.»

مکالمه سست بین دو کوون و دنیل شین در ۹ می ۲۰۱۹.منبع: Dokudroid

با این حال، کوون شواهد علیه او را رد کرد و گفت که این شواهد خارج از چارچوب است.

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که به جای ایجاد تراکنش‌های جعلی Chai، Kwon و Shin در مورد امکان قرار دادن توکن‌های LUNA با اعتبارسنجی‌ها و تسهیل تراکنش‌ها بین کیف پول‌های LUNA بحث کردند.

“در نهایت، SEC در تلاشی غیرمنطقی برای پیش داوری آقای کوون در مورد اتهامات رویه ای که هیچ ارتباطی با ماهیت (یا فقدان آن) پرونده SEC نداشت، شواهد نادرست را ارائه کرد.”

وکیل Kwon افزود: “به عبارت دیگر، شکایت SEC به اظهارات نادرست در مورد شواهد نامربوط برای حمایت از ادعای نادرست خود مبنی بر عدم امکان دستیابی به کشف از آقای Kwon متکی است.” Ta.

مطالب مرتبط: Do Kwon مبادله وجوه غیرقانونی از LUNA به Bitcoin: دادستان های کره جنوبی

در همین حال، وکلای Kwon از یک دادگاه فدرال ایالات متحده می خواهند تا درخواست SEC برای استرداد Kwon به ایالات متحده را به دلیل فروپاشی اکوسیستم Terra رد کند.

وکلای کوون این ادعا را “غیرممکن” اعلام کردند، زیرا او به اتهام تقلب در گذرنامه محکوم شده بود و در مونته نگرو بدون تاریخ انتشار زندانی است.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود

نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا