🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران Terraform Labs در کره جنوبی پس از دستگیری Do-kwon


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مقامات قبلاً ادعا کرده بودند که شین از فروش غیرقانونی توکن های LUNA قبل از مرگ Terra حدود ۱۰۵ میلیون دلار سود برده است.

پس از اینکه دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform در مونته نگرو به دلیل تلاش برای پرواز به خارج از ساحل با استفاده از اسناد جعلی دستگیر شد، مقامات کره جنوبی یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت، شین هیون سونگ، را کشتند. تلاش برای ردیابی و دستگیری دانیل شین.

از نوامبر ۲۰۲۲، مقامات کره جنوبی گفته اند که بسیاری از همکاران Terra به Do Kwon کمک می کنند تا از توکن های Terra (LUNA) و TerraUSD (UST) برای تسهیل فرصت های سرمایه گذاری بی ثبات و نامشخص استفاده کند. من شک دارم.

اما بر اساس گزارش بلومبرگ، پس از دستگیری کوون در ۲۳ مارس ۲۰۲۳، دادستان های کره جنوبی تلاش جدیدی برای دستگیری شین انجام می دهند. گفته می شود که دادستان ها در حال تشدید بازداشت شین هستند. با این حال، هیچ اطلاعیه رسمی در این مورد وجود ندارد.

مقامات قبلاً ادعا کرده بودند که شین از فروش غیرقانونی توکن های LUNA قبل از مرگ Terra حدود ۱۰۵ میلیون دلار سود برده است. در همین حال، شین ادعا می کند که از ژانویه ۲۰۲۰ با Terra ارتباطی نداشته است، همانطور که در پروفایل لینکدین او نشان می دهد.

مروری بر تجربه حرفه ای دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform.منبع: لینکدین

بعداً برای شین به همراه سه سرمایه گذار و چهار مهندس نیز حکم بازداشت صادر شد. اتهامات علیه مؤسسین شامل کلاهبرداری، تخلف از وظایف، نقض قوانین بازار سرمایه و جمع آوری غیرقانونی سرمایه است.

مربوط: دو کوون ساعاتی پس از دستگیری توسط دادستان های ایالات متحده به کلاهبرداری متهم می شود

پس از دستگیری با استفاده از اسناد مسافرتی جعلی، کوون توسط مقامات مونته‌نگرو به مدت ۷۲ ساعت بازداشت شد.

یکی از نمایندگان قانونی Kwon قصد دارد به دلیل عدم استفاده عمدی از اسناد جعلی، نسبت به تصمیم دادگاه تجدید نظر کند و تقاضای کاهش بازداشت کند. دادگاه حکم داد که کوون یک خارجی ناشناس است.

مجله: “Terra Hit Us Very Hard”: Sunny Aggarwal از Osmosis Labsنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا