🚨 اخبار ارز دیجیتال

Terra Luna Classic افزایش سپرده را برای محدود کردن پیشنهادات هرزنامه در نظر می گیرد

این اقدام برای مبارزه با هجوم “هرزنامه” و پیشنهادات نامربوط ارائه شده برای رای گیری در جامعه Terra Luna Classic در نظر گرفته شده است.

Terra Luna Classic در حال حاضر در حال رای گیری در مورد چندین پیشنهاد است و نگرانی هایی در مورد افزایش پیشنهادات “هرزنامه” با کاهش قیمت LUNA مطرح شده است. پیشنهاد جدید خواستار افزایش حداقل سپرده مورد نیاز از ۱ میلیون لونا به ۵ میلیون لونا است و پیش بینی افزایش قیمت بالقوه قبل از ارتقاء را دارد.

پیشنهاد ۱۱۷۸۰، با عنوان “ابتکار برای رسیدگی به پیشنهادات هرزنامه با افزایش حداقل مبلغ سپرده به ۵ میلیون LUNC”، در دست بررسی است. هدف افزایش حداقل سپرده مورد نیاز از ۱ میلیون LUNC به ۵ میلیون LUNC است و مانع بالاتری برای پیشنهادهای تقلبی برای ادامه مرحله سپرده گذاری ایجاد می کند. این اقدام برای مبارزه با هجوم “هرزنامه” و پیشنهادات نامربوط ارائه شده برای رای گیری در جامعه Terra Luna Classic در نظر گرفته شده است.

تأییدکنندگان موافق هستند که آستانه ۱ میلیون LUNC موجود برای جلوگیری از این پیشنهادات نامطلوب کافی نیست. Hexxagon، تیم توسعه دهنده مسئول کیف پول Station متعلق به جامعه، افزایش پیشنهادات هرزنامه را مشاهده کرده است.

در حال حاضر، این پیشنهاد مورد حمایت ۳۴ درصد از رای دهندگان “آری”، ۶۴ درصد از رای “نه” و ۲٪ از “نه با حق وتو” قرار گرفته است. نه تایید کننده از این پیشنهاد حمایت می کنند، از جمله Hexxagon، Lunanauts و Coinpayu.

در همین حال، L1 Terra Classic Task Force در حال آماده سازی برای ارتقای هسته نسخه ۲.۲.۱ است که برای ۱۲ سپتامبر در ساعت ۹.۵۷ UTC برنامه ریزی شده است، همانطور که در شمارش معکوس نشان داده شده است. علاوه بر این، تیم USTC Quant تماس با صرافی‌های متمرکز را آغاز کرد و گزارش‌های بازخرید را برای برقراری مجدد پیوند USTC ارائه کرد.

مربوط: شرکت مادر Prime Trust 8 میلیون دلار از سرمایه گذاری TerraUSD ضرر می کند

LUNC و LUNA اخیرا به دلیل پیشنهادات مهم مورد تایید جامعه شاهد افزایش قابل توجهی در حجم معاملات بوده اند. به رهبری TFL، LUNA در هفته گذشته بیش از ۵ درصد رشد را به ثبت رسانده است و LUNC نیز به دلیل ارتقای اصلی مورد انتظار تیم توسعه‌دهنده L1TF، شتاب صعودی را نشان می‌دهد.

مجله: اسکناس ۳۸ میلیارد دلاری IRS آلامدا، تزریق دارایی دو کوون، دیوانگی میلادی: آسیا اکسپرسنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا