🚨 اخبار ارز دیجیتال

پروتکل وام Terra Mars Mainnet را راه اندازی کرد

Mars Hub یک زنجیره برنامه مستقل Cosmos راه اندازی می کند و MARS را برای کاربرانی که توکن ها را در دو عکس فوری در Terra Classic نگه می دارند صادر می کند.

Mars Hub، پروتکل اصلی وام‌دهی Terra، راه‌اندازی یک زنجیره کاربردی مستقل Cosmos را در ۳۱ ژانویه اعلام کرد و توکن‌های MARS را برای کاربرانی که آن را طی دو عکس فوری در Terra Classic. پایین نگه می‌دارند، صادر کرد.

بر اساس بیانیه ۲۰ ژانویه، شبکه اصلی Mars Hub با ۱۶ اعتباردهنده پیدایش، از جمله Block Pane، Chill Validation، Chorus One، Cosmology، CryptoCrew Validators، ECO Stake و غیره اجرا خواهد شد. ۳۴ اسلات اضافی برای تایید کننده های بدون مجوز پس از راه اندازی در دسترس خواهد بود.

در مجموع ۵۰ میلیون توکن MARS برای راه اندازی به اعتبار سنجی جنسیس واگذار می شود و پس از یک ماه به استخر جامعه بازگردانده می شود. در بیانیه آمده است: «این نمایندگی موقت به محافظت از شبکه در برابر حملات اعتبارسنجی‌های سرکش کمک می‌کند که می‌توانند هیئت‌های بزرگ MARS را در مدت کوتاهی پس از وقوع آنها جمع‌آوری کنند و شروع به دستکاری تراکنش‌های زنجیره‌ای کنند.»

اولین مرحله Mainnet مرحله سوم و نهایی یک فرآیند سه مرحله ای است که با یک شبکه آزمایشی خصوصی برای توسعه دهندگان و برخی از اعضای جامعه شروع می شود و سپس یک شبکه آزمایشی عمومی را دنبال می کند. اولین پاسگاه مریخ در اوایل فوریه ۲۰۲۳ از بلاک چین اسموز پیروی خواهد کرد.

مرتبط: BIS مدل تحقیقاتی را برای مطالعه ادغام DeFi و TradFi و خطرات آن پیشنهاد می کند

توکن‌های MARS توسط آدرس‌های واجد شرایط از طریق ایردراپ در حال اجرا در شبکه اصلی قابل ادعا هستند، با ۶۴.۴ میلیون توکن قفل شده برای کسانی که MARS را در طول دو عکس فوری تاریخی در Terra Classic منتشر شده است. اسنپ ​​شات فایلی است که شامل وضعیت ثبت شده بلاک چین در یک نقطه خاص از زمان، شامل تمام آدرس های موجود و داده های تراکنش است.

توزیع توکن‌های MARS با عکس‌های فوری گرفته شده قبل و بعد از Depeg از Terra Class USD (UST) – بلوک ۷۵۴۴۹۱۰ (۷ مه ۲۰۲۲، تا ساعت ۱۱:۰۰ صبح) و بلوک ۷۸۱۶۵۸۰ (۲۸ می ۲۰۲۲ تا ساعت ۱۱:۰۰) تعیین شد. صبح.).

توکن ها شش ماه پس از راه اندازی از طریق Station، کیف پول بین زنجیره ای جدید Terra در دسترس خواهند بود. کاربرانی که MARS را در Terra Classic نگه می‌داشتند، قدرت‌های حاکمیتی را نیز به ارث می‌برند.

در ماه مه ۲۰۲۲، نابودی Terra LUNA و استیبل کوین آن، TerraUSD (UST)، تأثیر بزرگی بر بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت که منجر به گسترش پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) میزبانی شده بر روی پروتکل‌های Terra مانند پروتکل مریخ خواهد شد. قیمت توکن را افزایش دهیدنویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا