🚨 اخبار ارز دیجیتال

دعوای Terra برای “نقشه راه” برای حمله به سایر استیبل کوین ها: آزمایشگاه های دلفی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشاور عمومی آزمایشگاه دلفی گفت که SEC در شکایت علیه آزمایشگاه‌های Terraform و یکی از بنیانگذاران آن Do Kwon “با دقت بیشتری از حد معمول” کار می کند.

به گفته وکلا، شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه Terraform و یکی از بنیانگذاران آن Do Kwon می تواند به عنوان “نقشه راه” SEC برای از بین بردن سایر استیبل کوین ها تلقی شود.

گابریل شاپیرو، مشاور کل شرکت سرمایه گذاری Delphi Labs، در ۱۶ فوریه به ۳۳۸۰۰ دنبال کننده توییتر توضیح داد که ادعاهای SEC در شکایت علیه Kwon و Terraform “کامل تر از حد معمول” است.

تجزیه و تحلیل Shapiro به دنبال شکایتی است که SEC علیه Kwon و Terraform در ۱۶ فوریه ارائه کرده است، جایی که آنها ادعا می کنند “سازمان”.[ed] یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری از ارزهای دیجیتال که شامل استیبل کوین های الگوریتمی و سایر اوراق بهادار رمزنگاری شده است. ”

شاپیرو پیشنهاد داد که این شکایت می تواند به عنوان یک “نقشه راه” برای اینکه چگونه تنظیم کننده ها می توانند از سایر صادرکنندگان استیبل کوین در آینده شکایت کنند. سکه TerraClassicUSD (USTC) اعتراف کرده است که ادعا می کند که امنیت دارد.

“[The SEC] یکپارچه‌سازی‌ها، تبلیغات، بازاریابی، تجارت و غیره که اکوسیستم استیبل کوین را می‌سازند، «به‌طور منطقی انتظار می‌رود» و «تلاش‌های دیگران» هستند و ممکن است به مزایای مربوط به استیبل کوین‌ها منجر شوند. “

وی خاطرنشان می‌کند که SEC چهار شاخه آزمون هوی را برای این موضوع اعمال کرده است که USTC، Terra Luna Classic (LUNC) (تغییر نام از Terra (LUNA)) و Wrapped LUNA (wLUNA) همگی مشمول قانون اوراق بهادار ایالات متحده هستند. که مدعی شد تحت عنوان اوراق بهادار است

موضع گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه های دلفی، در مورد شکایت SEC علیه آزمایشگاه های Terraform و مدیر عامل آن، دو کوون. سس: توییتر.

SEC همچنین ادعا کرد که Terraform Labs با راه اندازی پروتکل Mirror، قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا نسخه‌های رمزنگاری شده از دارایی‌ها را ایجاد کنند که حرکت قیمت سایر دارایی‌ها را منعکس می‌کند، مانند سهام، که Terraform آن‌ها را «mAssets» نامید. .

رگولاتورها ادعا کردند که آزمایشگاه Terraform این مبادله مبتنی بر امنیت را از طریق توکن MIR اجرا کرده است. شاپیرو معتقد است که این “اولین” از همه شکایت های مربوط به ارزهای دیجیتال است که توسط SEC ارائه شده است.

شاپیرو اشاره کرد که ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه wLUNA یک “دریافت” برای اوراق بهادار است، “اول” دیگری است.

تحلیل گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه های دلفی، از شکایت SEC علیه آزمایشگاه های Terraform و مدیر عامل آن، دو کوون. سس: توییتر.

رایان شان آدامز، میزبان پادکست ارز دیجیتال Bankless، در ۱۶ فوریه با ۲۲۱۳۰۰ دنبال کننده توییتر خود استدلال مشابهی را مطرح کرد و مدعی پیروزی قانونی بر آزمایشگاه Terraform برای غلبه بر سایر صادرکنندگان استیبل کوین شد. من اشاره کردم که ردیابی را آسان تر می کند. .

توکن های مرتبط با Terra در ماه می ۲۰۲۲ به طرز بدنامی سقوط کردند. این زمانی آغاز شد که USTC پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد. روابط نزدیک LUNC با USTC باعث شد که قیمت آن تقریباً ۱۰۰٪ کاهش یابد و باعث رکود گسترده در بازار ارزهای دیجیتال شود و نزدیک به ۴۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال پاک شود.

مربوط: چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌خواهد استیکینگ کریپتو و استیبل کوین‌ها را تحت بررسی قرار دهد – گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

به گفته مقامات کره جنوبی که حکم بازداشت را صادر کرده اند، کوون ادعا می کند که او “در فراری” نیست و گمان می رود در صربستان زندگی می کند.

در اوایل فوریه، دو دادستان کره جنوبی برای یافتن کوون به بالکان پرواز کردند، اما تلاش های آنها برای جستجو ناموفق بود.

کوین تلگراف فوراً به درخواست اظهارنظر Terraform Labs در مورد این دعوی پاسخ نداد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا