اخبار ارز دیجیتال

گزارش: حکم زندان دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در مونته نگرو سخت خواهد بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته یک وکیل مدافع جنایی، دو کوون، که در حال حاضر در مونته نگرو بازداشت است، ممکن است با «حداقل یک سال» زندان مواجه شود، زیرا دولت درخواست استرداد او را بررسی می کند.

دو کوون در حال حاضر در مونته نگرو در بازداشت به سر می برد و ممکن است در انتظار استرداد به ایالات متحده یا کره جنوبی باشد، جایی که گفته می شود با وضعیت سختی در سیستم کیفری این کشور روبرو خواهد شد.

بر اساس گزارش 29 مارس پروتوس، یک وکیل مدافع جنایی ناشناس گفت که شرایط در زندان‌ها و زندان‌های مونته‌نگرو نسبت به آنچه در گزارش حقوق بشر 2020 وزارت خارجه ایالات متحده توضیح داده شده است، “تغییر نکرده است”. این گزارش به پرونده سال 2015 اشاره کرد که در آن یک افسر زندان او به اتهام شکنجه و “صدمه بدنی جدی” به 11 زندانی و ازدحام بیش از حد و عدم مراقبت پزشکی محکوم شد و به دیگر شرایط “بد” در برخی زندان ها اشاره دارد.

وزارت امور خارجه با استناد به گزارش کمیسیون مبارزه با شکنجه شورای اروپا، گفت که بسیاری از زندانیان حدود 23 ساعت در روز در سلول های شلوغ نگهداری می شوند و گزارش هایی از خشونت بین زندانیان وجود دارد. کوون در شرایطی مانند مونته نگرو که درخواست استرداد را بررسی می کند، ممکن است با “حداقل یک سال” روبرو شود.

این وکیل دادگستری گفت: اتاق هشت متر مربع و بسیار شلوغ است. “حدود 10 تا 11 نفر در اتاق هستند. معمولاً آنها حتی تخت ندارند.”

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا