🚨 اخبار ارز دیجیتال

دستگیری دانیل شین یکی از بنیانگذاران Terra در دادگاه به دلیل خطر کم فرار رد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سینگ در حال حاضر به اتهام پنهان کردن ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری Terraform Labs در توکن داخلی خود با اتهامات کلاهبرداری متعددی مواجه است.

یک دادگاه منطقه ای در کره جنوبی درخواست دادستانی را برای صدور حکم بازداشت برای شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform Labs، که به دانیل شین نیز معروف است، رد کرد. پس از دستگیری اخیر دو کوون، یکی دیگر از بنیانگذاران ترا، این دومین تلاش مقامات کره جنوبی برای تحت کنترل درآوردن شین بود.

کوون در ۲۳ مارس در فرودگاه پودگوریتسا در مونته نگرو به دلیل تلاش برای سفر به خارج از کشور با استفاده از اسناد جعلی دستگیر شد. دفتر دادستان عمومی منطقه جنوبی سئول از این موقعیت استفاده کرد و حکم بازداشت شین را به دلیل مشارکت در کسب درآمد از سودهای غیرقانونی از فروش Terra (LUNA) و TerraUSD (UST) در ۲۷ مارس تنظیم کرد.

با این حال، طبق گزارش رسانه محلی یونهاپ، دادگاه ناحیه جنوبی سئول با استناد به ادعاهای تایید نشده و احتمال کم فرار شین و از بین بردن شواهد، این درخواست را رد کرد.

سینگ در حال حاضر با اتهامات متعدد کلاهبرداری، به ویژه مربوط به اتهامات مربوط به پنهان کردن خطرات مرتبط با سرمایه گذاری Terraform Labs در یک توکن داخلی، مواجه است.

مربوط: کره جنوبی پس از رخداد کراکن، سرویس استیلاک ارزهای دیجیتال را در نظر می گیرد

پس از دستگیری کوون در مونته نگرو، مقامات ایالات متحده و کره جنوبی تلاش کردند تا این کارآفرین را مسترد کنند.

به گزارش کوین تلگراف، مارکو کواچ وزیر دادگستری مونته نگرو گفت که ایالات متحده تلاش های دیپلماتیک برای استرداد کوون انجام داده است، اما مقامات کره جنوبی خواستار استرداد او شدند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اند

وی گفت: در صورت دریافت چندین درخواست استرداد، تصمیم گیری برای استرداد آنها بر اساس عوامل متعددی از جمله شدت جرم ارتکابی، مکان و زمان وقوع جرم صورت می گیرد. کواچ از طریق مترجم گفت: درخواست‌های استرداد و چند عامل دیگر دریافت شد.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا