اخبار ارز دیجیتال

انجمن Terra Classic تصمیم می گیرد تا ضربات USTC را متوقف کند

انجمن قویاً از توقف ضرب و یادآوری TerraClassicUSD (USTC) حمایت می کند و به طور فعال در حال کار بر روی سوزاندن USTC برای بازگرداندن پیوند به دلار ایالات متحده است.

جامعه ترا کلاسیک به توقف تمام فعالیت‌های ضرب و یادآوری مربوط به TerraClassicUSD (USTC) با هدف برقراری مجدد پیوند پایدار بین USTC و دلار آمریکا رأی مثبت داده است.

در جدیدترین پیشنهاد، جامعه 59 درصد به مین زدایی USTC رای مثبت دادند، در حالی که تقریباً 40 درصد با این تغییر مخالف بودند.

نتایج رای گیری Terra Classicمنبع: AtomScan

این پیشنهاد با کاهش عرضه USTC از منافع جامعه و سرمایه گذاران خارجی محافظت می کند و در نتیجه به اهداف Repeg کمک می کند.

در می 2022، USTC با انحراف قابل توجه خود از دلار آمریکا خبرساز شد. بعداً، Terra سقوط فاجعه‌باری را تجربه کرد زیرا LUNC نزدیک به USTC بود.

ارزش LUNC تقریباً 100٪ کاهش یافت و باعث رکود گسترده در بازار ارزهای دیجیتال شد و منجر به از دست دادن تقریباً 40 میلیارد دلار در سرمایه بازار شد.

آنها اشاره می‌کنند که این پیشنهاد باعث می‌شود صرافی‌های بزرگ رمزارز روند حذف USTC را آغاز کنند.

در بیانیه آمده است: «مهمتر از همه، این پیشنهاد راه را برای مؤسسه‌هایی مانند بایننس باز می‌کند تا متوجه شوند که ضربات و بازپرداخت‌ها به پایان رسیده و سوزاندن USTC را آغاز می‌کنند.» وجود دارد.

مرتبط: فقدان مقررات استیبل کوین می‌تواند صادرکنندگان را از ایالات متحده خارج کند – آستین کمبل

این به دنبال گزارش‌هایی است که نشان می‌دهد جامعه Terra Classic در مورد افزایش هرزنامه به دلیل کاهش قیمت Luna Classic (LUNC) نگران است.

در 10 سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که جامعه در حال رای دادن به چندین پیشنهاد بود که یکی از آنها افزایش حداقل شرط سپرده از 1 میلیون LUNC به 5 میلیون LUNC بود.

این پیشنهاد در 16 سپتامبر با 93.22 درصد به نفع افزایش حداقل شرط سپرده بسته شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا