اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل موقت ترا می گوید که «پیشرفت اندک» با اتهامات از بین می رود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کریس امانی، مدیرعامل آزمایشگاه Terraform که اخیراً منصوب شده است، میزبان توئیتر Spaces با هدف جدا نگه داشتن عملیات Terraform Labs از امور شخصی Do Kwon بود.

به گفته کریس امانی، مدیرعامل موقت جدید ترا، آزمایشگاه‌های Terraform با «کوه بزرگی برای بالا رفتن» روبرو هستند و اتهامات مکرر دائماً مانع از پیشرفت پروژه‌های مختلف در توسعه می‌شود.

در فضای توییتر در ۲۰ جولای، بحث جامعه Terraمدت کوتاهی پس از انتصاب امانی به عنوان مدیرعامل جدید ترا، امانی به چندین کارمند ترا پیوست تا در مورد چالش های آینده ترا بحث کنند، در حالی که مدیرعامل سابق دو کوون به مبارزه با مسائل حقوقی ادامه می دهد.

او گفت اتهامات مکرر علیه دو کوون که در حال حاضر در زندان مونته نگرو به سر می برد و احتمال استرداد به کره جنوبی یا ایالات متحده وجود دارد، شتاب اخیر ترا را از بین برده است.

هر بار که پیشرفت می کردیم، نوعی سرزنش وجود داشت یا چیزی که ما را از مسیر خارج می کرد.»

کوین تلگراف در ۱۹ ژوئن گزارش داد که کوون به دلیل تلاش برای ترک مونته نگرو با استفاده از پاسپورت جعلی کاستاریکا مجرم شناخته شد. او به چهار ماه حبس محکوم شد، حتی اگر به دادگاه گفته بود که از جعلی بودن پاسپورت خود اطلاعی نداشته است.

امانی همچنین گفت که ترا «احتمالاً ۹» پروژه مختلف در سطوح مختلف توسعه دارد که در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد.

اشاره شده است که این پیشرفت‌های جدید توکن‌های جدیدی را راه‌اندازی نمی‌کنند، زیرا آنها بر بازگشت به توکن اصلی خود، LUNA، برای “افزایش کاربرد” تمرکز می‌کنند.

امانی معتقد است که این «کوه بزرگی برای صعود» خواهد بود، اما گفت که این وضعیت منحصر به صنعت ارزهای دیجیتال نیست.

او گفت: “این یک بازسازی آسان نیست. منظورم این است که در حال حاضر هیچ چیز در کریپتو آسان نیست.”

او توضیح داد که کمبود نقدینگی به این دلیل است که بسیاری از برنامه‌های DeFi باید با بازده‌های بدون ریسک رقابت کنند که «در حال حاضر بسیار جذاب هستند».

مربوط: آغاز روند قانونی علیه مؤسس آزمایشگاه Terraform کره جنوبی: گزارش

او همچنین اذعان کرد که یکی از بزرگترین چالش های Terra در حال حاضر این است که “حتی گنجینه ای از Luna ندارد” و با پروتکل های Layer 1 دیگر رقابت می کند.

علی‌رغم عدم فعالیت در صنعت کریپتو، علی‌رغم بازار نزولی، همچنان از دیدگاه لایه ۱ به‌شدت رقابتی است.

اما با وجود مشکلات شرکت، او استدلال می کند، اکثر کارمندان از شرکت حمایت کرده اند.

او گفت: “ما توانستیم بیشتر تیمی را که قبل از دپگ اینجا بود حفظ کنیم.”

مجله: SEC قضاوت ریپل را در نظر می گیرد، لایحه ایالات متحده به دنبال کنترل دیفای است، بیشتر: Hodler’s Digest، ۱۶-۲۲ ژوئیهنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا