اخبار ارز دیجیتال

Tencent Cloud قراردادهای همکاری چندگانه را با شرکت های بلاک چین امضا می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

غول اینترنتی چینی راه‌حل‌های جدید Web 3.0 از جمله محصول Metaverse-in-a-Box و خدمات API بلاک چین را راه‌اندازی می‌کند.

طبق بیانیه مطبوعاتی در 22 فوریه، Tencent Cloud، بازوی محاسبات ابری غول اینترنتی چینی Tencent، قراردادهای متعددی را با شرکت های بلاک چین برای حمایت از توسعه فعال اکوسیستم وب 3.0 امضا کرده است. ابتدا، Tencent Cloud یک تفاهم نامه همکاری با ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین غیرمتمرکز Ankr امضا کرد تا به طور مشترک مجموعه ای از خدمات API بلاک چین را برای گره های فراخوانی رویه از راه دور توسعه دهد. این سرویس جدید بر روی زیرساخت Tencent Cloud مستقر خواهد شد و اتصال به بلاک چین های اصلی ساخته شده بر روی بازی ها و برنامه های وب 3.0 را فراهم می کند.

سپس Tencent Cloud اعلام کرد که با سه شریک بلاک چین دیگر به نام های Avalanche، Scroll و Sui به توافقات همکاری استراتژیک دست یافته است تا پذیرش برنامه های Web 3.0 را تسریع بخشد. ترکیب Tencent Cloud و Avalanche به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا گره ها را به طور موثر و سریع راه اندازی کنند. با کمک ردپای زیرساخت Tencent Cloud، همکاری بین Tencent Cloud و Scroll توسعه دهندگان را قادر می سازد تا پروژه های عملی را روی Scroll بسازند و دسترسی به شرکت های غیر بلاک چین را گسترش دهند. در نهایت، همکاری Tencent Cloud و Sui به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از ابزارهای توسعه بازی های ابری و پشتیبانی حرفه ای برای بهبود تجربه بازی های زنجیره ای خود استفاده کنند.

این شرکت همچنین یک محصول جدید Tencent Cloud Metaverse-in-a-Box را برای توسعه دهندگان وب 3.0 معرفی کرد. این به طور کامل زیرساخت های گسترده، محصولات با عملکرد بالا، کیت های توسعه نرم افزار آماده برای استفاده و راه حل های کم کد را ادغام می کند. برای استفاده در بازی ها و سرگرمی های رسانه ای. Poshu Yeung، معاون ارشد Tencent Cloud International، در مورد این پیشرفت اظهار داشت:

“در مواجهه با آینده دیجیتال شفاف، Tencent Cloud آماده است تا از طریق تجربه انباشته خود در زمینه بازی، صدا و تصویر، پشتیبانی فنی قوی برای وب 3.0 ارائه دهد. ما با هم تجربه ای فراگیرتر ارائه خواهیم داد و وب 3.0 را تقویت خواهیم کرد. زیست بوم.”

محصول آینده Tencent Metaverse-in-a-Box (Tencent Cloud)

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا